Grilování, rožnění – Východní Čechy

Grilování a rožnění jsou oblíbenými aktivitami v oblasti Východní Čechy. Lidé zde rádi tráví čas s rodinou a přáteli u grilu, kde si připravují lahodné pokrmy na rožni.

1–10 firem z 107 nalezených Filtry

1Zájezdní hostinec Krčma

4.1
★★★★★
★★★★★
(547)
Malé náměstí 77, Lanškroun
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná Ověřená

V naší restauraci najdete tradiční českou kuchyni a ochutnáte například točené kvasnicové pivo. Místní speciality si můžete prohlédnout v našem jídelním lístku. Dále nabízíme možnost příjemného ubytování v soukromí. Budeme se těšit na návštěvu.

2Penzion Anička1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(44)
Deštné v Orlických…, Deštné v Orlických…

Prostorný penzion je ideálním místem pro rodinnou rekreaci i hromadné akce jako jsou školení, firemní večírky a školy v přírodě. K dispozici je velká terasa, kde je v létě příjemné posezení v letní restauraci. V areálu je i velké parkoviště a prostory pro venkovní grilování na ohništi s posezením ,…

3LOPAG s.r.o. - Hotel Prom2 pobočky

Nabídka ubytování v rodinném horském hotelu o celkové kapacitě 110 lůžek.

4HOTEL ADAM

3.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Dykova 1328/24, Hradec Králové Bezdlužná

Nově rekonstruovaný Adam hotel se nachází v klidné části Hradce Králové, nedaleko historického centra. Hotel Vám může nabídnout ubytování v pěti dvoulůžkových a pěti třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Ke standartnímu vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení, televize a kuchyňská…

5Hotel ALFA Trutnov

4.3
★★★★★
★★★★★
(158)
Komenského 330, Trutnov Bezdlužná

Hotel nabízí 10 dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízením, které jsou umístěny ve dvou poschodích a jsou standardně vybaveny. Restaurace se nachází v přízemí a má k dispozici 54 míst. Nabídka jídel a nápojů je velice široká - podává jídla minutková i hotová.

6Hotel LABUŤ1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(449)
Jiráskova 316, Rychnov nad Kněžnou Bezdlužná

Hotel Labuť je nově zrekonstruovaný hotel v Rychnově nad Kněžnou, ve východních Čechách. Jedná se o hotel s nízkými cenami za ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Celková kapacita hotelu je 26 lůžek v 11 pokojích. Součástí hotelu je restaurace s kapacitou 70 osob, bar s prostory pro…

7Hotel PRAHA1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(871)
Kaštanová 40, Potštejn Bezdlužná

Nabídka ubytování v jednom apartmá a třech pokojích. Okolí přeje turistice a sportu. Restaurace má kapacitu 30 osob. Možnost využití salonku a venkovní zahrádky, na které se za příznivého počasí konají taneční večery a grilování.

8Penzion U Piráta270 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Labská 44, Špindlerův Mlýn Bezdlužná

Nabídka ubytování nedaleko Špindlerova mlýna přímo u běžkařské trati. Možnost pořádání firemních akcí, lyžařských kurzů a školních výletů. Provoz restaurace se 40 místy k sezení a výhradně domácí kuchyní. Možnost posezení na zahrádce s grilem a pořádání firemních akcí.

9Horská chata Ozon270 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(58)
Rýchory 21, Žacléř Bezdlužná

Nabízíme ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Dále parkování přímo v objektu.

10Chata Koliba1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(915)
Deštné v Orlických…, Deštné v Orlických…

Horská chata DOMOV – KOLIBA je situována zcela ideálně - přímo u lyžařského areálu - v oblíbeném středisku DEŠTNÉ V ORLICKÝCH HORÁCH. Deštné v Orlických horách zaručuje zábavu i odpočinek pro každého. Zkušení i začátečníci se mohou oddat carvingu či snowboardingu a kdo dává přednost klidnějším…


Firmy v dalších lokalitách


Grilování, rožnění v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Tento způsob vaření je nejen chutný, ale také zdravý, protože při něm maso ztrácí tuky a zůstává šťavnaté. V oblasti Východní Čechy najdete mnoho restaurací a hospod, které nabízejí grilovaná jídla na rožni. Pokud si chcete užít grilování a rožnění v přírodě, můžete vyrazit na piknik do některé z místních parků nebo na okolní louky. Grilování a rožnění jsou skvělým způsobem, jak si užít letní dny v oblasti Východní Čechy.