Nekuřácký salónek – Východní Čechy

Nekuřácký salónek v oblasti Východní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří hledají kvalitní a profesionální služby v příjemném prostředí. Salónek se specializuje na úpravu vlasů, ale nabízí také další kosmetické služby.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Restaurace U Kolji

4.5
★★★★★
★★★★★
(1069)
Mařákova 365, Litomyšl Bezdlužná Ověřená

Naše restaurace nabízí možnost pořádání rautů, obchodních jednání, firemních večírků, svateb, oslav a dalších akcí. K dispozici je vám salonek pro 20 osob, hlavní prostor restaurace i letní terasa. Přijďte k nám na výborný oběd nebo večeři. Zajišťujeme i profesionální catering.

2Vanžura Adam - Restaurace Slunce

4.1
★★★★★
★★★★★
(1048)
Smetanovo náměstí 17, Litomyšl
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná Ověřená

Restaurace v centru Litomyšle. Nabídka teplých i studených pokrmů, nápojů. Hotová i minutková kuchyně. Restaurace o 70 míst a salónkem.

3Restaurace a bowling Stromovka1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(3)
Družstevní 691, Chrudim
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme rodinná restaurace s bowlingem. Připravujeme pro vás hotová jídla v rámci poledního menu i minutková jídla. Součástí naší restaurace je salonek pro 50 lidí, vhodný k pořádání rodinných oslav, svateb, smutečních akcí, firemních akcí apod. Kromě restaurace provozujeme pivnici s tankovým…

4RESTAURACE POD HŮROU1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(163)
Horní Nová Ves 239, Lázně Bělohrad
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Restaurace - RESTAURACE POD HŮROU. Teplá i studená jídla, kapacita 80 míst. Zahrádka s kapacitou 30 osob. WIFI připojení, dětský koutek, salonek s možností pořádání večírků, narozeninových oslav, rautů, svateb. Parkoviště v areálu.

5Penzion Ježkův statek

4.4
★★★★★
★★★★★
(1558)
Harantova 261, Nová Paka Bezdlužná

Příjemná stylová restaurace a ubytování v Nové Pace s výbornou kuchyní. Prostory nekuřácké (salónek, restaurace), kuřácké (patro rest.,zahrádka). Ideální pro uzavřené společnosti (svatby, srazy, školení), tak i pro návštěvníky Krkonoš a Českého ráje.

6Starohradská restaurace

Starohradská 378, Polička
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Provoz restaurace s nabídkou teplých i studených jídel a nápojů. K dispozici je zahrádka, nekuřácký salonek a možnost připojení na wi-fi.

7Penzion Pod Rozhlednou1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(230)
Vrbice 32, Kostelec nad Orlicí Bezdlužná

Nově vybudovaný rodinný Wellness Penzion Pod Rozhlednou s restaurací se nachází na okraji obce Vrbice u Kostelce nad Orlicí v podhůří Orlických hor v malebném a čistém prostředí, které je jako stvořené pro strávení klidné i aktivní dovolené v Čechách. Nad penzionem se majestátně tyčí 30 m vysoká…

8Restaurace Corrado

3.9
★★★★★
★★★★★
(474)
Na Obci 168, Jaroměř Bezdlužná

Restaurace Corrado se nachází kousek od centra Jaroměře, je zaměřena především na tradiční českou kuchyni. Dále nabízíme speciality na grilu, k dispozici je letní terasa, salónek s možností pořádání akcí, svateb, rautů, večírků, oslav, apod. Možnost stravovaní pro větší skupiny - snídaně - obědy -…

9Penzion Krásné časy1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(59)
Dobrošov 16, Náchod Bezdlužná

Penzion nabízí ubytování v šesti pokojích a jeden apartmán, vše s vlastním sociálním zařízením a Wifi, možnost televize. Součástí je nekuřácká restaurace a salonek. V místě pevnost Dobrošov a Jiráskova chata. Okolí vhodné pro cykloturistiku, běžky.

10Černý kůň s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1311)
Malé náměstí 10/26, Hradec Králové Bezdlužná

Specializujeme se na moderní gastronomii i klasickou českou kuchyni. Restaurace je stavebně rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část. Kapacita: 2 sály po 50 místech + salónek 20 míst. Zajišťujeme akce na klíč včetně kulturního programu. Jídla lze připravit dle přání zákazníka (Dorty, chlebíčky a…


Firmy v dalších lokalitách


Nekuřácký salónek v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Všechny služby jsou poskytovány v nekuřáckém prostředí, což zaručuje zdravé a příjemné prostředí pro všechny zákazníky. Salónek je vybaven moderním vybavením a využívá pouze kvalitní kosmetiku. Kromě toho, že se zde můžete těšit na kvalitní služby, můžete si také užít příjemnou atmosféru a relaxovat. Salónek je ideálním místem pro ty, kteří hledají kvalitní služby v oblasti Východní Čechy.