Minutková kuchyně – Východní Čechy

Minutková kuchyně je ideální pro ty, kteří nemají moc času na vaření. V oblasti Východní Čechy je stále více lidí, kteří se rozhodují pro tento typ kuchyně.

1–10 firem z 40 nalezených Filtry

1HOSTINEC U KOSTELECKÝCH

4.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Hostovická 2, Černá za Bory Bezdlužná Ověřená

HOSTINEC U KOSTELECKÝCH je klasický český hostinec v Pardubicích - Černé za Bory. Restaurace nabízí velmi dobrou kuchyní (denní menu, minutková kuchyně i vaření specialit na přání. Nabízíme rozvoz jídel. Pořádáme rodinné oslavy, pohřební hostiny, firemní akce a poskytujeme prostory pro

2Vanžura Adam - Restaurace Slunce

4.1
★★★★★
★★★★★
(1048)
Smetanovo náměstí 17, Litomyšl
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná Ověřená

Restaurace v centru Litomyšle. Nabídka teplých i studených pokrmů, nápojů. Hotová i minutková kuchyně. Restaurace o 70 míst a salónkem.

3Restaurace a bowling Stromovka1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(3)
Družstevní 691, Chrudim
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme rodinná restaurace s bowlingem. Připravujeme pro vás hotová jídla v rámci poledního menu i minutková jídla. Součástí naší restaurace je salonek pro 50 lidí, vhodný k pořádání rodinných oslav, svateb, smutečních akcí, firemních akcí apod. Kromě restaurace provozujeme pivnici s tankovým…

4Penzion Pod Klášterem

3.7
★★★★★
★★★★★
(363)
B. Němcové 158, Litomyšl Bezdlužná Ověřená

Restauraci - penzion Pod Klášterem najdete v jeho samém centru, na křižovatce turistických tras mezi náměstím, zámkem a klášterními zahradami.

5PENZION RAMPUŠÁK1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(260)
náměstí T. G.…, Rokytnice v…

Rodinný pension s restaurací v Rokytnici v Orlických horách, nedaleko skicentra Říčky v O.h. Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, SAT. Běžecké i sjezdové lyžování, cyklistika, turistika. Nabídka hotových jídel i minutek a točeného piva. Možnost posezení v…

6CHATA MAXE ŠVABINSKÉHO1 pobočka

UZAVŘENO DO ODVOLÁNÍ Provoz restaurace s kapacitou 58 osob a nabídkou jídel minutkové kuchyně. Možnost ubytování ve dvou a pětilůžkových pokojích s možností přistýlky.

7Hotel Lidový Dům

Hamzova 138, Luže Bezdlužná

Hotel Lidový Dům má ubytování v jedno, dvou a čtyřlůžkových pokojích. Sociální vybavení a sprchy jsou společné. Nabízíme salonky, firemní akce, rodinné oslavy, pořádání konferencí, obchodní jednání, prodej cukrovinek, pečené zákusky, nepečené zákusky, zmrzlinové poháry, cukroví pro diabetiky,…

8Romana Štachová- Restaurant Philadelphia

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
náměstí Republiky…, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Restaurace nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně a výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Součástí podniku je taneční parket. Firemní večírky, svatby, diskotéky a rodinné oslavy.

9Jůza Miloš - Pohostinství

Cerekvice nad…, Cerekvice nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji restauraci nabízející českou kuchyni.

10Excalibur-rp s.r.o. - restaurace & penzion

4.0
★★★★★
★★★★★
(561)
Cihlářova 5/15, Moravská Třebová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozování restaurace ve stylu gotiky s kapacitou 101 míst nabízí minutky, zvěřinu nebo pokrmy na grilu.


Firmy v dalších lokalitách


Minutková kuchyně v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Minutková kuchyně nabízí rychlé a chutné jídlo, které je připraveno během několika minut. V této oblasti najdete mnoho restaurací a bister, které se specializují na minutkovou kuchyni. Tyto restaurace nabízejí širokou škálu jídel, od tradičních českých po exotické pokrmy z celého světa. Pokud hledáte rychlé a chutné jídlo v oblasti Východní Čechy, určitě byste měli vyzkoušet některou z restaurací, které nabízejí minutkovou kuchyni.