Půjčovna hliníkového, trubkového lešení – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy je možné najít kvalitní půjčovnu hliníkového trubkového lešení. Tento typ lešení je ideální pro různé stavební práce, jako je například malování, omítání nebo pokládání střech.

1–10 firem z 56 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Jsme váš dodavatel vodohospodářských staveb. Specializujeme se na výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod a vodních nádrží. Mezi naše další služby patří provoz půjčovny stavební mechanizace a půjčovny bednění.

Poslat poptávku kvis.cz 466 822 640

Jsme firma zabývající se především pronájmem a montáží fasádních a pojízdných lešení ALFIX. Dalšími činnostmi, které provádíme jsou: inženýrská činnost ve výstavbě, správa a údržba nemovitostí, tesařství, topenářství, vodoinstalatérství a zámečnictví. Založení firmy se datuje na začátek roku 2007…

Poslat poptávku leseni-vanko.cz 602 150 791

Zajišťujeme kompletní dodávky střech - prodej, montáž. Nabízíme pokrývačské, klempířské, izolační a tesařské práce. Dodáme klempířské výrobky, střešní krytiny, šindele, tašky, lepenky, folie, spojovací materiály, tmely. Půjčovna lešení.

Poslat poptávku strechyaleseni.cz 603 269 126

Montáž suchých staveb ze sádrokartonů a cetrisu. Půjčovna trubkového lešení, HAKI lešení a stavebních strojů.

Poslat poptávku 493 533 141

Nabídka strojního omítání, provádění litých podlah, kompletních rekonstrukcí, pokládky obkladů a dlažeb, omítek, fasád, oplocení, sádrokartonů, montáž lešení, doprava stavebního materiálu.

Poslat poptávku fortress-stav.regin.cz 603 237 388

Půjčovna lešení. Pojízdné věže. Zdvihací technika, prodej, pronájem, montáž, doprava.

Poslat poptávku 495 273 630

Nabízíme dodávky stavebního materiálu. Zdicí materiály POROTHERM, YTONG, KVK, střešní krytiny BRAMAC, BESK, TONDACH, suché stavební směsi, fasády, hutní materiály, tepelné izolace, řezivo, dveře, okna, stavební chemii. Půjčujeme lešení HAKI, bednění.

Poslat poptávku stavebninystafi.cz 495 585 605

Specializujeme se na pronájem lešení a stavebních výtahů. Máme k dispozici přes 15 000 m2 fasádního lešení, dále nabízíme pojízdné lešení do průmyslových hal i na volná prostranství. Pokud si zajistíte naše služby v Pardubicích či Hradci Králové, máte dopravu v ceně.

Poslat poptávku al-leseni.cz 495 535 313

Výroba kovových dílů, konstrukcí a svařenců podle specifikace zákazníka včetně povrchových úprav. Výroba zařízení pro ustájení koní. Výroba školních šaten a školního nábytku.

Poslat poptávku terom.cz 495 484 540

Provozujeme velkoobchod železářství, nářadí a nástrojů, stavební mechanizace. Prodáváme zednické, malířské a zahradní nářadí, spojovací materiál, ochranné pracovní pomůcky, míchačky ALTRAD LESCHA, míchadla COLLOMIX, stavební a zahradní techniku ATIKA, stavebniny.

Poslat poptávku paclik.cz 731 479 118

Půjčovna hliníkového, trubkového lešení v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Hliníkové trubkové lešení je lehké, snadno se s ním manipuluje a je velmi stabilní. V oblasti Východní Čechy je k dispozici široká škála velikostí a typů hliníkového trubkového lešení, které si můžete půjčit na krátkodobé i dlouhodobé období. Pokud hledáte spolehlivou půjčovnu hliníkového trubkového lešení v oblasti Východní Čechy, určitě se podívejte na nabídku našeho partnera.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.