Lešenářské služby, lešenář – Východní Čechy

Lešenářské služby jsou v oblasti Východní Čechy velmi žádané. Lešenáři se specializují na montáž a demontáž lešení pro různé účely, jako jsou například opravy fasád, malování, či stavební práce.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Vanko CZ s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Dukelských hrdinů 91, Lanškroun
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme firma zabývající se především pronájmem a montáží fasádních a pojízdných lešení ALFIX. Dalšími činnostmi, které provádíme jsou: inženýrská činnost ve výstavbě, správa a údržba nemovitostí, tesařství, topenářství, vodoinstalatérství a zámečnictví. Založení firmy se datuje na začátek roku 2007…

2Nováček Karel - KN Střechy

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Horní Libhavy 72, Libchavy Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní dodávky střech - prodej, montáž. Nabízíme pokrývačské, klempířské, izolační a tesařské práce. Dodáme klempířské výrobky, střešní krytiny, šindele, tašky, lepenky, folie, spojovací materiály, tmely. Půjčovna lešení.

3UNIMONT, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Černilov 464, Černilov Bezdlužná

Zámečnické a lešenářské práce a výroba a montáž ocelových konstrukcí.

4KLEMPÍŘSTVÍ MAN s. r. o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
M. Majerové 222, Lanškroun
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Klempířství MAN se sídlem v Lanškrouně vznikla dne 1. 7. 1998. Společnost zahájila svou činnost ve stavebnictví, kde prováděla převážně klempířské, pokrývačské a hromosvodářské práce. V této oblasti spolupracovala jak se soukromými osobami, tak i s mnoha společnostmi. V průběhu let svou…

5Ing. Ivo Hejduk - školící středisko ve Svitavách

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
náměstí Míru 108/28, Svitavy-Město Bezdlužná

Firma byla založena v r.1991. Školicí středisko s předmětem podnikání pořádání odborných kurzů, školení a vzdělávacích akcí. V průběhu roku 2000 byla činnost stavební firmy ukončena a ing.I.Hejduk zahájil podnikání v oboru inženýrské činnosti ve výstavbě v obchodní společnosti HEJDUK CZ s.r.o.

6Pronájem lešení - Karel Langr

Naše firma nabízí pronájem lešení systému UNI 70 včetně možného postavení podle příslušných norem. Krátká doba montáže, vysoké bezpečnostní znaky. Celková plocha lešení dosahuje 1400 m2.

7STAVANT CZ s.r.o.

Horní brána 6, Hostinné
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše stavební společnost realizuje stavební práce v celém Královéhradeckém kraji, mnoho našich stavebních zakázek je i pro veřejný sektor.

8SL HOLDING CZ s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Čs. partyzánů 26, Chrudim Bezdlužná

Společnost SL HOLDING CZ s.r.o. navazuje na úspěšnou existenci stavební firmy Vlastimil Růžička, která vznikla v polovině roku 2000. Ve svých začátcích se firma věnovala rekonstrukcím bytových jader a zateplováním fasád, dokončování rodinných a bytových domů, specializovanou montáží a demontáží…

9Půjčovna lešení Realka s.r.o2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Přemyslova 2005/40, Hradec Králové Bezdlužná

Na trhu jsme již od roku 2007 a hlavní činností je kompletní servis a pronájem lešení PERI jak rámového, tak prostorového. Naše činnost se soustředí na oblast Východních Čech, avšak v závislosti na velikosti celé zakázky zajistíme naše služby po celé České republice.

10TALPA, spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(42)
Trutnovská 301, Pilníkov Bezdlužná

Poskytování výroby a oprav dřevěných obalů. Doprava výrobků na místo určení.


Firmy v dalších lokalitách


Lešenářské služby, lešenář v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Kvalitní lešení je klíčové pro bezpečnost a efektivitu práce. Proto je důležité najít spolehlivého lešenáře, který má zkušenosti a kvalitní vybavení. V oblasti Východní Čechy najdete mnoho profesionálních lešenářů, kteří vám nabídnou kvalitní služby za rozumnou cenu. Kontaktujte je a ujistěte se, že vaše práce bude provedena bezpečně a efektivně.