Popáleniny – Východní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Anenské slatinné lázně a.s.5 poboček

Anenské slatinné lázně se 120letou tradicí se nacházejí v poklidném městečku Lázně Bělohrad. Klienti do zdejších lázní přijíždějí převážně s onemocněním pohybového ústrojí. Jde hlavně o revmatické choroby, bolesti páteře, Bechtěrevovu chorobu, artrózy, stavy po úrazech a ortopedických operacích,…

2AVEFLOR, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Budčeves 26, Kopidlno Bezdlužná

Výroba a prodej kosmetiky, zdravotnických prostředků, veterinárních přípravku ve formě spreje, opalovacích přípravků ve spreji. Výroba zakázkových přípravků, privátních značek pro klienty - laky na vlasy, pěnová tužidla, panthenol sprej, na ošetření obuvi. Internetový obchod. Jednotlivé výrobky:…

3MUDr. Josef Lukavec

Legií 765, Nová Paka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozování chirurgické ambulance. Ošetření bez doporučení obvodního lékaře - na ošetření a kontroly se není nutno předem objednávat.

4Janeček Vladimír, MUDr.

Nestátní zdravotnické zařízení zaměřené na poskytování poradenské a léčebné péče v oborech plastické estetické a cévní chirurgie. Specializace na provádění liposukcí a estetických operací prsů, břicha, víček či ušních boltců.

5Hartmanová Naděžda, MUDr.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Náměstí Horníků 830, Rtyně v Podkrkonoší Bezdlužná

Zajišťujeme základní léčebně preventivní pediatrickou péči, dále provádíme pearcing ušních boltců i drobnou chirurgii, tj. ošetření hnisavých lokálních procesů, popálenin, šití ran atd. Možnost docházet na vyhlazení jizev (např. po popáleninách, úrazech, operacích apod.) pomocí laseru.


Firmy v dalších lokalitách


Popáleniny v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Popáleniny najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.