Popáleniny – Východní Čechy

Popáleniny jsou zranění kůže, které vznikají v důsledku kontaktu s horkým povrchem, otevřeným ohněm, chemikáliemi nebo elektrickým proudem. Tyto zranění mohou být velmi bolestivá a mohou způsobit vážné komplikace, jako jsou infekce, jizvy a dokonce i smrt.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Anenské slatinné lázně a.s.5 poboček

Anenské slatinné lázně se 120letou tradicí se nacházejí v poklidném městečku Lázně Bělohrad. Klienti do zdejších lázní přijíždějí převážně s onemocněním pohybového ústrojí. Jde hlavně o revmatické choroby, bolesti páteře, Bechtěrevovu chorobu, artrózy, stavy po úrazech a ortopedických operacích,…

2AVEFLOR, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Budčeves 26, Kopidlno Bezdlužná

Výroba a prodej kosmetiky, zdravotnických prostředků, veterinárních přípravku ve formě spreje, opalovacích přípravků ve spreji. Výroba zakázkových přípravků, privátních značek pro klienty - laky na vlasy, pěnová tužidla, panthenol sprej, na ošetření obuvi. Internetový obchod. Jednotlivé výrobky:…

3MUDr. Josef Lukavec

Legií 765, Nová Paka
Otevřeno do 15:15
Bezdlužná

Provozování chirurgické ambulance. Ošetření bez doporučení obvodního lékaře - na ošetření a kontroly se není nutno předem objednávat.

4Ing. Zdenka Sedláčková - Institut zdraví

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svatohavelská 974, Rychnov nad Kněžnou

Institut zdraví má 25letou tradici a nabízí svým klientům ucelený Program pro Zdraví v oblasti odborného poradenství i komplexní péči v celé škále standardních postupů celostní a čínské medicíny, včetně způsobů péče o celou tělesnou schránku a to jak v otázkách poradenství, analýzy, stanovení…

5Janeček Vladimír, MUDr.

Nestátní zdravotnické zařízení zaměřené na poskytování poradenské a léčebné péče v oborech plastické estetické a cévní chirurgie. Specializace na provádění liposukcí a estetických operací prsů, břicha, víček či ušních boltců.

6Hartmanová Naděžda, MUDr.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Náměstí Horníků 830, Rtyně v Podkrkonoší Bezdlužná

Zajišťujeme základní léčebně preventivní pediatrickou péči, dále provádíme pearcing ušních boltců i drobnou chirurgii, tj. ošetření hnisavých lokálních procesů, popálenin, šití ran atd. Možnost docházet na vyhlazení jizev (např. po popáleninách, úrazech, operacích apod.) pomocí laseru.


Firmy v dalších lokalitách


Popáleniny v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Symptomy popálenin zahrnují zarudnutí, otok, bolest a tvorbu puchýřů na kůži. V závislosti na závažnosti popáleniny se mohou lišit i další příznaky, jako jsou horečka, zimnice a nevolnost.

v oblasti Východní Čechy jsou popáleniny poměrně častým zraněním, zejména v důsledku nehod v domácnosti nebo při práci s ohněm. Proto je důležité vědět, jak se popáleninám předcházet a jak je léčit.

Prevence popálenin zahrnuje dodržování základních bezpečnostních opatření, jako je používání rukavic při práci s horkými předměty, udržování dětí v bezpečné vzdálenosti od ohně a používání ochranných pomůcek při práci s chemikáliemi.

Léčba popálenin zahrnuje ošetření postižené oblasti, aby se minimalizovalo riziko infekce a urychlilo se hojení. To může zahrnovat použití chladivých obkladů, mastí a léků proti bolesti. V případě závažných popálenin může být nutné chirurgické ošetření.

Zde je několik tipů, jak se vyhnout popáleninám:

- Používejte rukavice a další ochranné pomůcky při práci s horkými předměty nebo chemikáliemi.
- Udržujte děti v bezpečné vzdálenosti od ohně a horkých předmětů.
- Nikdy nezůstávejte v kuchyni, když se vaří na otevřeném ohni.
- Ujistěte se, že vaše domácnost je vybavena požárními detektory a hasicími přístroji.
- Pokud se vám stane popálenina, okamžitě ji ošetřete chladivým obkladem a vyhledejte lékařskou pomoc, pokud je to nutné.

v oblasti Východní Čechy je k dispozici zdravotnické zařízení, které poskytuje ošetření popálenin. Pokud se vám stane popálenina, neváhejte vyhledat lékařskou pomoc.