Pohotovostní služba, emergency – Východní Čechy

Pohotovostní služba, známá také jako emergency, je nezbytnou součástí každého města a obce. Je to služba, která je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a poskytuje rychlou a účinnou pomoc v případě nouze.

1–10 firem z 216 nalezených Filtry

1MVDr. Hana Lagínová - Veterinární ambulance

4.7
★★★★★
★★★★★
(147)
Čs. armády 218, Chrudim
Otevřeno od 13:30
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární služby malým zvířatům. Provádíme širokou škálu preventivních a léčebných výkonů i operačních zákroků. Prodáváme veterinární přípravky. Dopřejte vašemu mazlíčkovi kvalitní veterinární péči a navštivte naší veterinu.

2LH VET s.r.o. – Veterinární ambulance MVDr. Hana Lagínová

Čs. armády 218, Chrudim III
Otevřeno od 13:30
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči psům, kočkám, fretkám, králíkům a dalším drobným savcům a plazům. Provádíme očkování, čipování, rentgenové, ultrazvukové a laboratorní vyšetření, operativní zákroky. Prodáváme veterinární přípravky. Navštivte naši veterinu v…

3Plašil František

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Severní 399, Častolovice Bezdlužná Ověřená

Jsme český výrobce lékařských nástrojů s tradicí. Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme nástroje pro obecnou a oborovou chirurgii, gynekologii, ortopedii a další medicínské obory. Vyrábíme lékařské nástroje na míru. Součástí našich služeb jsou servis a opravy lékařských nástrojů.

4DAKTARIVET s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Roosveltova 455, Dvůr Králové nad…
Otevřeno od 9:00
Ověřená

Jsme veterinární ordinace pro psy, kočky, drobné savce, ptáky, plazy a malá hospodářská zvířata. Poskytujeme preventivní a léčebnou veterinární péči včetně chirurgických zákroků. Navštivte naši veterinu nebo využijte mobilní veterinární službu. Těší se na vás tým veterinárních lékařů.

5INFINMED s.r.o. - C.E.M. CENTRUM ESTETICKÉ MEDICÍNY

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
U Nemocnice 2115/4, Svitavy
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičkové laserové centrum zaměřené na estetickou medicínu. Nabízíme vám širokou škálu zákroků pro krásnější postavu – kryolipolýza, liposukce, odstranění celulitidy, laserová depilace atd. I zákroky pro krásnější obličej – vyhlazení vrásek, chemický peeling, odstranění znamének a mnoho…

6VETERINÁRNÍ ORDINACE - MVDr. Martina Rödlová

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Bendlova 329, Hradec Králové
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Chlumci nad Cidlinou začala fungovat v roce 2005. Hlavní myšlenkou mé práce vždy bylo a je sledovat svěřeného pacienta coby celek, nevěnovat se pouze jedinému, majitelem viděnému problému či nedostatku. Vždy se snažím v maximální možné míře svým pacientům…

7CHIRURGIE traumatologie ORTOPEDIE s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Lošťákova 650, Jičín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ordinaci chirurgie, traumatologie a ortopedie. Provádíme proktologické výkony (léčba hemoroidů), dermatochirurgické operační výkony (odstraňování bradavic, nádorků) a ortopedické operační výkony (exstirpace ganglionů a burz, punkce kloubů). Mezi naše další služby patří…

8Veterinární klinika Trnová

5.0
★★★★★
★★★★★
(234)
Jiřího Potůčka 379, Pardubice - Trnová
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná Ověřená

Naše klinika se zabývá kompletní veterinární péčí (vakcinace, odčervení, čipování, vystavení Petpasu, interní medicína, chirurgické zákroky). Zaměřujeme se na prevenci a léčbu psů, koček, drobných savců a exotického ptactva. Ošetření mimo ordinační hodiny možno po telefonické domluvě.

9Vlastimil Čermák MVDr.

Sladkovského 111, Jičín
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná Ověřená

Soukromá veterinární ordinace MVDr. Vlastimila Čermáka se nachází přímo v centru města Jičína v Nerudově ulici č.p. 47. Ordinace je zde, aby poskytovala veškerou zdravotní péči vašim domácím zvířatům - psům, kočkám, ale i drobným savcům, ptákům a plazům. Poskytujeme vakcinace, základní klinická…

10MVDr. Zajíc Miloš - veterinární ordinace

Haklova 1177, Hořice
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ambulance pro malá zvířata. Akutní případy můžeme ošetřit po telefonické dohodě. Dovolená: 22.08.2020 - 30.08.2020.


Firmy v dalších lokalitách


Pohotovostní služba, emergency v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

1. Rychlá reakce na nouzové situace
Pohotovostní služba je připravena reagovat na jakoukoli nouzovou situaci, která může nastat. To může zahrnovat zdravotní problémy, požáry, záplavy, havárie vozidel a mnoho dalších.

2. Kvalifikovaný personál
Pohotovostní služba má k dispozici kvalifikovaný personál, který je vyškolen v poskytování první pomoci, hasičských a záchranářských pracích a dalších oblastech. Tento personál je vybaven nejmodernějšími nástroji a zařízeními, aby mohl poskytnout rychlou a účinnou pomoc.

3. Spolupráce s dalšími službami
Pohotovostní služba spolupracuje s dalšími službami, jako jsou hasiči, policie a zdravotnické záchranné služby, aby mohla poskytnout komplexní pomoc v případě nouze.

4. Důležitá služba pro Oblast Východní Čechy
Pohotovostní služba je důležitou službou pro Oblast Východní Čechy. Díky této službě mohou obyvatelé města a okolních obcí být v bezpečí a mít jistotu, že v případě nouze budou mít k dispozici rychlou a účinnou pomoc.

5. Významná role v prevenci
Pohotovostní služba hraje také významnou roli v prevenci. Poskytuje informace a vzdělávání o bezpečnosti a prevenci nehod a katastrof.

6. Důležitost financování
Pohotovostní služba je důležitou službou, která vyžaduje finanční podporu. Je důležité, aby město a Oblast Východní Čechy zajistily dostatečné financování této služby, aby mohla být poskytována vysoká úroveň služeb a aby byla zajištěna bezpečnost obyvatel.

Celkově lze říci, že pohotovostní služba je nezbytnou součástí každého města a obce, včetně obce Východní Čechy. Poskytuje rychlou a účinnou pomoc v případě nouze a hraje významnou roli v prevenci nehod a katastrof. Je důležité zajistit dostatečné financování této služby, aby mohla být poskytována vysoká úroveň služeb a aby byla zajištěna bezpečnost obyvatel.