Operační zákroky, jednodenní chirurgie – Východní Čechy

Operační zákroky jsou nezbytnou součástí moderní medicíny. Díky nim lze řešit mnoho zdravotních problémů a zlepšit kvalitu života pacientů.

1–10 firem z 239 nalezených Filtry

1MVDr. Hana Lagínová - Veterinární ambulance

4.8
★★★★★
★★★★★
(135)
Čs. armády 218, Chrudim
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární služby malým zvířatům. Provádíme širokou škálu preventivních a léčebných výkonů i operačních zákroků. Prodáváme veterinární přípravky. Dopřejte vašemu mazlíčkovi kvalitní veterinární péči a navštivte naší veterinu.

2Plašil František

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Severní 399, Častolovice Bezdlužná Ověřená

Jsme český výrobce lékařských nástrojů s tradicí. Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme nástroje pro obecnou a oborovou chirurgii, gynekologii, ortopedii a další medicínské obory. Vyrábíme lékařské nástroje na míru. Součástí našich služeb je servis a opravy lékařských nástrojů.

3DAKTARIVET s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(222)
Roosveltova 455, Dvůr Králové nad…
Otevřeno do 18:00
Ověřená

Jsme veterinární ordinace pro psy, kočky, drobné savce, ptáky, plazy a malá hospodářská zvířata. Poskytujeme odbornou preventivní a léčebnou veterinární péči včetně chirurgických zákroků. V ordinaci prodáváme kvalitní krmiva. Navštivte naši veterinu. Těší se na vás tým veterinárních lékařů.

4INFINMED s.r.o. - C.E.M. CENTRUM ESTETICKÉ MEDICÍNY

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
U Nemocnice 2115/4, Svitavy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičkové laserové centrum zaměřené na estetickou medicínu. Nabízíme vám širokou škálu zákroků pro krásnější postavu – kryolipolýza, liposukce, odstranění celulitidy, laserová depilace atd. I zákroky pro krásnější obličej – vyhlazení vrásek, chemický peeling, odstranění znamének a mnoho…

5VETERINÁRNÍ ORDINACE - MVDr. Martina Rödlová

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bendlova 329, Hradec Králové
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Chlumci nad Cidlinou začala fungovat v roce 2005. Hlavní myšlenkou mé práce vždy bylo a je sledovat svěřeného pacienta coby celek, nevěnovat se pouze jedinému, majitelem viděnému problému či nedostatku. Vždy se snažím v maximální možné míře svým pacientům…

6CHIRURGIE traumatologie ORTOPEDIE s.r.o.

Lošťákova 650, Jičín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ordinaci chirurgie, traumatologie a ortopedie. Provádíme proktologické výkony (léčba hemoroidů), dermatochirurgické operační výkony (odstraňování bradavic, nádorků) a ortopedické operační výkony (exstirpace ganglionů a burz, punkce kloubů). Mezi naše další služby patří…

7Veterinární klinika Trnová

5.0
★★★★★
★★★★★
(201)
Jiřího Potůčka 379, Pardubice - Trnová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše klinika se zabývá kompletní veterinární péčí (vakcinace, odčervení, čipování, vystavení Petpasu, interní medicína, chirurgické zákroky). Zaměřujeme se na prevenci a léčbu psů, koček, drobných savců a exotického ptactva. Ošetření mimo ordinační hodiny možno po telefonické domluvě.

8Vlastimil Čermák MVDr.

Sladkovského 111, Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Soukromá veterinární ordinace MVDr. Vlastimila Čermáka se nachází přímo v centru města Jičína v Nerudově ulici č.p. 47. Ordinace je zde, aby poskytovala veškerou zdravotní péči vašim domácím zvířatům - psům, kočkám, ale i drobným savcům, ptákům a plazům. Poskytujeme vakcinace, základní klinická…

9MVDr. Zajíc Miloš - veterinární ordinace

Haklova 1177, Hořice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ambulance pro malá zvířata. Akutní případy můžeme ošetřit po telefonické dohodě. Dovolená: 22.08.2020 - 30.08.2020.

10OČNÍ ORDINACE - MUDr. Pavel Šrůtek

Štefánikova 535/48, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace má veškeré vybavení včetně počítačového perimetru, pachymetru, fotodokumentace, OCT, tonometru, autorefraktometru, štěrbinové lampy, oftalmoskopu. Provádíme vyšetření zraku a aplikaci kontaktních čoček čirých i barevných.


Firmy v dalších lokalitách


Operační zákroky, jednodenní chirurgie v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Jednodenní chirurgie je zvláštní typ operačního zákroku, který se provádí v ambulantním prostředí a pacienti se po něm mohou vrátit domů ještě týž den.

v oblasti Východní Čechy se nachází moderní zdravotnické zařízení, které je vybaveno nejmodernější technologií a umožňuje provádět širokou škálu jednodenních chirurgických zákroků. Pacienti z Východní Čechya a okolí tak mají možnost využít kvalitní zdravotní péče bez nutnosti cestovat do vzdálenějších měst.

Mezi nejčastější jednodenní chirurgické zákroky patří například:

1. Odstranění žlučníku - tento zákrok se provádí u pacientů s problémy s žlučníkem, jako jsou například žlučové kameny.

2. Artroskopie - jedná se o zákrok, při kterém se pomocí endoskopu prohlédne a případně opraví poškození kloubu.

3. Odstranění křečových žil - tento zákrok se provádí u pacientů s křečovými žilami, které mohou způsobovat bolest a nepohodlí.

4. Operace kýly - jedná se o zákrok, při kterém se odstraní výstupek střeva nebo jiného orgánu z břišní dutiny.

5. Odstranění adenoidů - tento zákrok se provádí u dětí s problémy s dýcháním a záněty středního ucha.

Jednodenní chirurgie má mnoho výhod oproti tradičním zákrokům, jako je kratší doba rekonvalescence, menší riziko komplikací a nižší náklady. v oblasti Východní Čechy mají pacienti možnost využít moderní zdravotnické zařízení, které jim poskytne kvalitní péči a rychlé uzdravení.