Náhradní díly do klimatizací aut, vozů – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je bohatá na prodejce náhradních dílů do klimatizací aut a vozů. Tyto díly jsou nezbytné pro udržení správného chodu klimatizace a zajištění pohodlí při jízdě.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1FOREZ s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Ostrov 2, Ostrov u Lanškrouna
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Zabýváme se výrobou kovových a plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. V současnosti máme volná místa a nabízíme práci na pozici směnový mistr, pracovník IT, IT technik, správce sítě, představitel systému životního prostředí a seřizovač pro lisovnu.

2AUTOCAPITAL CHRUDIM

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Pardubická 179, Chrudim
Otevřeno od 8:00

Hlavní činnosti naší firmy je maloobchodní a velkoobchodní prodej náhradních dílů na osobní a dodávkové automobily všech značek. Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme přípravu vozidel na STK, 3D geometrii, vyrábíme a opravujeme brzdové trubky, věnujeme se servisu vozů včetně…

3ADN Autodružstvo

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 835, Náchod
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej nových automobilů, skútrů, čtyřkolek, elektroskútrů a elektrických jízdních kol. Servis vozů všech značek. Specializace Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Mitsubishi, Renault, Nissan, Dacia, Škoda, Ford, Peugeot. Provádíme - celkové prohlídky vozů vč. přípravy a zajištění STK, veškeré mechanické…

4K & T s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(5)
U Javůrkovy louky…, Jičín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis Barum. Nabízíme prvotřídní servis, prodej kvalitních pneumatik a náhradních dílů, seřizování geometrie, prostě všechno, co potřebujete.

5CHLAZENÍ CHRUDIM - Žemlička Jan

Nabízíme opravy a montáže průmyslového chlazení, montáže chladírenských boxů a klimatizací. Montáže a servis bytových klimatizací. Opravy a prodej chladniček, mrazniček. Elektroinstalační práce. Zakázky dohodou v rámci Pardubického kraje a okolí.

6Michal Pour - autoservis

K Úpě 88, Trutnov Bezdlužná

Sídlíme v Trutnově a nabízíme vám služby autoservisu. Provádíme opravy automobilů, seřízení motorů, servis brzd, montáž tažných zařízení, plnění klimatizací, výměnu autoskel a mnoho dalšího. Zajišťujeme také odtahy nepojízdných vozidel a dovoz vozidel z EU.

7VOR spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Pohoří 222, Pohoří Bezdlužná

Prodej náhradních dílů k elektrospotřebičům a autoklimatizacím.

8Tláskal Jan

Opravy a servis motorových vozidel. Kompletní servis klimatizací. Prodej náhradních dílů.

9Tomáš Jan

Husova 33, Jičín Bezdlužná

Opravy a servis motorových vozidel. Kompletní servis klimatizací. Prodej náhradních dílů.

10Lacinová Lenka, Bc. - e-shop AutoComponent.cz

Úhlejov 44, Úhlejov Bezdlužná

Internetový prodej, distribuce náhradních dílů, doplňků, příslušenství osobních, dodávkových automobilů.


Firmy v dalších lokalitách


Náhradní díly do klimatizací aut, vozů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V této oblasti najdete širokou škálu náhradních dílů, včetně kompresorů, kondenzátorů, ventilátorů a mnoho dalšího. Prodejci v oblasti Východní Čechy nabízejí kvalitní díly od renomovaných výrobců za konkurenceschopné ceny. Pokud hledáte náhradní díly do klimatizací aut a vozů, oblast Východní Čechy je pro vás tou správnou volbou.