Servis klimatizací do domů – Východní Čechy

Servis klimatizací je v oblasti Východní Čechy velmi důležitým tématem. Lidé si totiž uvědomují, jak je důležité mít v letních měsících funkční klimatizaci, která dokáže ochladit jejich domy.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1M-tech, s.r.o.3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(22)
Průmyslová 526, Pardubice Bezdlužná

Firma M-tech, s.r.o. byla založena v roce 1993. Její hlavní činností je prodej a instalace zařízení od výrobce Mitsubishi Electric. Sortiment této značky zahrnuje klimatizační jednotky, deskové entalpické rekuperační výměníky vzduchu (Lossnay), odvlhčovače vzduchu a tepelná čerpadla typu vzduch…

2Rekupera s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Bratří Štefanů 499…, Hradec Králové Bezdlužná

Společnost zaměřená na rekuperace obytných budov, řízené větrání rodinných domů, teplovzdušné vytápění, větrání průmyslových objektů, klimatizace, montáže a údržby fotovoltaických systémů. Dále se specializujeme na dodávku, montáž a údržbu fotovoltaických systémů. V těchto odvětvích máme dobré…

3Klimbyt - Klimatizace Pardubice

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Semtínská 288, Pardubice VII –… Bezdlužná

Prodej, dodávka a servis klimatizace do bytů, do domů i do kanceláří. Dále dodáváme vysoce kvalitní tepelná čerpadla TOSHIBA ESTIA .


Firmy v dalších lokalitách


Servis klimatizací do domů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Proto je důležité najít spolehlivého poskytovatele, který se specializuje na servis klimatizací do domů. Tento poskytovatel by měl mít zkušenosti s různými značkami klimatizací a být schopen poskytnout kvalitní a rychlou službu. Pokud hledáte servis klimatizací v oblasti Východní Čechy, můžete se spolehnout na naše profesionální služby.