Plnění klimatizací – Východní Čechy

Plnění klimatizací v oblasti Východní Čechy je důležitou součástí udržení příjemného prostředí v interiéru. Kvalitní klimatizace dokáže efektivně regulovat teplotu a vlhkost vzduchu, což přispívá k pohodě a zdraví lidí.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1CHLAZENÍ CHRUDIM - Žemlička Jan

Nabízíme opravy a montáže průmyslového chlazení, montáže chladírenských boxů a klimatizací. Montáže a servis bytových klimatizací. Opravy a prodej chladniček, mrazniček. Elektroinstalační práce. Zakázky dohodou v rámci Pardubického kraje a okolí.

2Urban Opatovec s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(49)
Opatovec 9, Opatovec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma nabízí kompletní služby autoservisu. Již mnoho let se specializujeme na autoelektriku. Opravy, servis a prodej startérů, alternátorů a nezávislého topení. Dále nabízíme servis a plnění klimatizace. Výrobu kabelových svazků na Multicar M25 a prodej kvalitních autobaterií značky Banner.…

3Auto Elektro - Martin Šenkýř

4.5
★★★★★
★★★★★
(116)
Staročernská 911, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme prodej a montáž zabezpečovacích systémů, Hands free, navigačních systémů, satelitních systémů, monitorovacích systémů pro vozidla, autoklimatizací, tažných zařízení a ostatní elektroniky.

4Koucký Miloš - Chladicí technika

V Aleji 397, Letohrad Bezdlužná

Servis a montáže chladicích a mrazicích zařízení, klimatizací, včetně autoklimatizací.

5Michal Pour - autoservis

K Úpě 88, Trutnov Bezdlužná

Sídlíme v Trutnově a nabízíme vám služby autoservisu. Provádíme opravy automobilů, seřízení motorů, servis brzd, montáž tažných zařízení, plnění klimatizací, výměnu autoskel a mnoho dalšího. Zajišťujeme také odtahy nepojízdných vozidel a dovoz vozidel z EU.

6MARTELO GROUP s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chlumec nad Cidlinou, Chlumec nad Cidlinou
Dnes už má zavřeno

MARTELO GROUP, se sídlem Chlumec nad Cidlinou, 503 51, Chlumec nad Cidlinou, v okrese Hradec Králové a v kraji Královehradecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 291099, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5…

7AUTOSERVIS RTR, s.r.o.

Provoz autoservisu a pneuservisu. Plnění klimatizací.


Firmy v dalších lokalitách


Plnění klimatizací v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výběr správného typu klimatizace a její instalace je však klíčová, aby byla zajištěna maximální účinnost a spolehlivost. Proto je vhodné se obrátit na odborníky, kteří mají zkušenosti s plněním klimatizací v oblasti Východní Čechy a dokážou poradit s výběrem a instalací klimatizace přesně podle potřeb zákazníka.