Měření zraku – Východní Čechy

Měření zraku je proces, kterým se zjišťuje, jak dobře pacient vidí. Tento proces se obvykle provádí očním lékařem nebo optometristou.

1–10 firem z 61 nalezených Filtry

1Oční optika - Nováková Irma1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 94/IV, Vysoké Mýto
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

V naší oční optice vám nabízíme široký výběr dioptrických brýlí, brýlových čoček, kontaktních čoček a slunečních brýlí. Provádíme bezplatné měření zraku a aplikujeme kontaktní čočky.

2OČNÍ OPTIKA

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Smetanovo náměstí 53, Litomyšl
Otevřeno od 9:00
Ověřená

V naší oční optice nabízíme zhotovení brýlí na počkání, opravy a úpravy brýlí, aplikace kontaktních čoček a odborné měření zraku. Prodáváme širokou škálu slunečních brýlí, kontaktních čoček a doplňkového sortimentu.

3Vodvárková Anna – Optika Trio1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Palackého třída 205, Chrudim Bezdlužná Ověřená

V oční optice Trio se zabýváme prodejem kvalitních dioptrických brýlí, kontaktních čoček, slunečních brýlí a příslušenství. Součástí našich služeb je odborné měření zraku, aplikace kontaktních čoček a výroba brýlí do hodiny. Navštivte naši optiku. V oboru máme 35 let zkušeností.

4Veselá Kateřina, DiS. - oční optika1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(46)
Malé náměstí 34, Trutnov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

V oční optice Kateřina Veselá pečujeme o váš zrak již od roku 1999. Provádíme odborné měření zraku a prodáváme dioptrické brýle, dioptrické sportovní brýle, dětské brýle i sluneční brýle. S výběrem brýlí vám rádi a ochotně poradíme.

5Sobek Optik, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
17. listopadu 229, Pardubice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Oční optika nabízí dioptrické brýle i sluneční brýle. Zabýváme se měřením zraku, poradíme a naučíme Vás jak správně aplikovat kontaktní čočky nebo pro Vás zhotovíme multifokální brýlové čočky.

6OPTIK s.r.o.1 pobočka

Smetanovo náměstí…, Litomyšl
Otevřeno od 9:00
Ověřená

Prodej brýlí, čoček a příslušenství.Oční optika nabízí prodej dioptrických i slunečních brýlí a jejich příslušenství. Naleznete nás v našich dvou pobočkách v Litomyšli a v Poličce.Provoz oční optiky. Nakupujte brýle výhodně · Poradíme Vám s výběrem.

7Zvoníček Leoš - oční optika1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Krkonošská 29, Vrchlabí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Měření zraku, prodej dioptrických i slunečních brýlí, kontaktních čoček a příslušenství.

8Oční optika Alena Boháčová s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Klášterní 11, Vysoké Mýto
Otevřeno od 8:00

Boháčová Alena - Oční optika nabízí tyto služby. Brýle, vázané, vrtané, kovové, plastové, titanové, dioptrické, sluneční, kontaktní čočky, měření zraku, vyšetření zraku, zhotovení brýlí, lékařské předpisy, prodej brýlových obrub, brýlových čoček, roztoků a doplňků k brýlím, záruční, pozáruční…

9MUDr. Jana Aberlová s.r.o. - Oční ordinace

Provoz oční ambulance. Provádíme vyšetření zraku pomocí optické koherentní tomografie, což je bezbolestná metoda vyšetření zadních a předních struktur oka (sítnice, optický nerv, rohovka).

10VISUS, spol. s r.o.9 poboček

3.2
★★★★★
★★★★★
(18)
17. listopadu 291, Police nad Metují Bezdlužná

Oční klinika v Polici nad Metují bylo prvním soukromým očním lůžkovým zařízením v České republice. Vyznačujeme se vysokou odborností a zkušenostmi našich lékařů. Díky moderním technologiím jsme schopni zajistit kvalitní péči. Provádíme vyšetření, operační výkony, aplikaci kontaktních čoček, …


Firmy v dalších lokalitách


Měření zraku v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Měření zraku se provádí pomocí různých testů, které zahrnují čtení písmen na tabulce, sledování světelných bodů a dalších vizuálních úkolů.

v oblasti Východní Čechy se měření zraku provádí v několika očních klinikách a optických centrech. Tyto zařízení jsou vybavena moderními přístroji a technologiemi, které umožňují přesné měření zraku. Oční lékaři a optometristé v oblasti Východní Čechy jsou vysoce kvalifikovaní a mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

Měření zraku se obvykle provádí pomocí několika testů, které jsou buď odrážkovým nebo číslicovým seznamem. Odrážkový seznam zahrnuje různé velikosti písmen, které jsou postupně menší. Pacientovi se říká, aby přečetl písmena na tabulce a oční lékař nebo optometrista zaznamenává, jak dobře pacient vidí. Číslicový seznam se používá pro pacienty, kteří nemohou číst písmena. Tento seznam obsahuje různé velikosti čísel, které jsou postupně menší.

Dalším testem, který se používá při měření zraku, je test na sledování světelných bodů. Pacientovi se ukáže světelný bod a oční lékař nebo optometrista sleduje, jak dobře pacient vidí tento bod. Tento test se obvykle používá pro děti a pacienty s mentálním postižením.

Celkově je měření zraku důležitým procesem, který umožňuje očním lékařům a optometristům diagnostikovat a léčit různé oční problémy. v oblasti Východní Čechy jsou k dispozici moderní zařízení a kvalifikovaní odborníci, kteří poskytují vynikající péči o zrak.