Měření dioptrií – Východní Čechy

Měření dioptrií je proces, kterým se určuje refrakční vada oka. Tento proces je velmi důležitý pro správnou korekci zraku a prevenci očních problémů.

1–10 firem z 57 nalezených Filtry

1Oční optika - Nováková Irma1 pobočka

Komenského 94/IV, Vysoké Mýto
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší oční optice vám nabízíme široký výběr dioptrických brýlí, brýlových čoček, kontaktních čoček a slunečních brýlí. Provádíme bezplatné měření zraku a aplikujeme kontaktní čočky.

2OČNÍ OPTIKA

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Smetanovo náměstí 53, Litomyšl
Dnes už má zavřeno
Ověřená

V naší oční optice nabízíme zhotovení brýlí na počkání, opravy a úpravy brýlí, aplikace kontaktních čoček a odborné měření zraku. Prodáváme širokou škálu slunečních brýlí, kontaktních čoček a doplňkového sortimentu.

3Vodvárková Anna - Optika Trio1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Palackého třída 205, Chrudim Bezdlužná Ověřená

V Oční optice Trio provádíme odborné měření zraku a aplikaci kontaktních čoček. U nás si vyberete ze širokého sortimentu dioptrických brýlí, obrub, slunečních brýlí, kontaktních čoček, lup, okluzorů, pouzder a roztoků. Nabízíme vám výrobu brýlí do hodiny.

4Veselá Kateřina, DiS. - oční optika1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(46)
Malé náměstí 34, Trutnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V oční optice Kateřina Veselá pečujeme o váš zrak již od roku 1999. Provádíme odborné měření zraku a prodáváme dioptrické brýle, dioptrické sportovní brýle, dětské brýle i sluneční brýle. S výběrem brýlí vám rádi a ochotně poradíme.

5Sobek Optik, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
17. listopadu 229, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Oční optika nabízí dioptrické brýle i sluneční brýle. Zabýváme se měřením zraku, poradíme a naučíme Vás jak správně aplikovat kontaktní čočky nebo pro Vás zhotovíme multifokální brýlové čočky.

6OPTIK s.r.o.1 pobočka

Smetanovo náměstí…, Litomyšl
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Prodej brýlí, čoček a příslušenství.Oční optika nabízí prodej dioptrických i slunečních brýlí a jejich příslušenství. Naleznete nás v našich dvou pobočkách v Litomyšli a v Poličce.Provoz oční optiky. Nakupujte brýle výhodně · Poradíme Vám s výběrem.

7Zvoníček Leoš - oční optika1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Krkonošská 29, Vrchlabí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Měření zraku, prodej dioptrických i slunečních brýlí, kontaktních čoček a příslušenství.

8Oční optika Alena Boháčová s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Klášterní 11, Vysoké Mýto
Dnes už má zavřeno

Boháčová Alena - Oční optika nabízí tyto služby. Brýle, vázané, vrtané, kovové, plastové, titanové, dioptrické, sluneční, kontaktní čočky, měření zraku, vyšetření zraku, zhotovení brýlí, lékařské předpisy, prodej brýlových obrub, brýlových čoček, roztoků a doplňků k brýlím, záruční, pozáruční…

9MUDr. Dagmar Vlčková, Trutnovská oční s.r.o.

Blanická 163/5, Trutnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Samostatná oční ordinace zajišťuje léčebnou péči v oboru oftalmologie. Zabývá se diagnostikou a léčbou onemocnění a vadami očí jako je krátkozrakost a dalekozrakost, astigmatismus (nepravidelné zakřivení rohovky), glaukom (zelený oční zákal), katarakta (šedý zákal), aplikace kontaktních čoček atd.

10Malinský Jiří - Oční optika1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(31)
Bulharská 139, Trutnov Bezdlužná

Oční optika nabízí kontaktní čočky, dioptrické, sportovní, sluneční brýle, brýlové obruby, pouzdra (Escada, Prada, Tag Heuer, Quiksilver, Roxy, Versus, Marco Polo, Vogue, Jaguar). Zajistíme měření zraku za použití speciálních přístrojů - optometrie.


Firmy v dalších lokalitách


Měření dioptrií v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Měření dioptrií se provádí očním lékařem nebo optometristou, kteří používají speciální přístroje a techniky.

Při měření dioptrií se pacientovi nejprve zkontroluje zraková ostrost pomocí tabulek s písmeny nebo symboly. Poté se použije refraktometr, který měří refrakční vlastnosti oka. Refraktometr měří, jak se světlo lomí v oku a určuje, zda je potřeba korekce zraku.

Měření dioptrií se provádí v očních ordinacích a optických salonech po celém světě. v oblasti Východní Čechy se měření dioptrií provádí v několika očních ordinacích a optických salonech. Mezi nejznámější patří Oční klinika Východní Čechy, Optika Východní Čechy a Oční centrum Východní Čechy.

Při měření dioptrií je důležité dodržovat několik pravidel. Pacient by měl být v klidu a uvolněný, aby se minimalizovaly chyby v měření. Dále by měl pacient být v optimální pozici, aby se minimalizovaly odrazy a zajišťovala se správná korekce zraku.

Měření dioptrií se provádí pomocí několika technik. Mezi nejčastější patří:

1. Refraktometrie – měření refrakčních vlastností oka pomocí refraktometru.

2. Autorefraktometrie – měření refrakčních vlastností oka pomocí automatického refraktometru.

3. Subjektivní refrakce – měření refrakčních vlastností oka pomocí subjektivního hodnocení pacienta.

Měření dioptrií je důležitý proces, který pomáhá správně korigovat zrak a prevenci očních problémů. v oblasti Východní Čechy se měření dioptrií provádí v několika očních ordinacích a optických salonech. Při měření dioptrií je důležité dodržovat několik pravidel a používat správné techniky.