Dioptrické brýle – Východní Čechy

Dioptrické brýle jsou optickým pomůckou, která slouží k opravě refrakčních vad oka. Tyto brýle jsou tvořeny sklem nebo plastem, který je upraven tak, aby korigoval chybnou refrakci oka.

1–10 firem z 76 nalezených Filtry

1Oční optika - Nováková Irma1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 94/IV, Vysoké Mýto
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

V naší oční optice vám nabízíme široký výběr dioptrických brýlí, brýlových čoček, kontaktních čoček a slunečních brýlí. Provádíme bezplatné měření zraku a aplikujeme kontaktní čočky.

2OČNÍ OPTIKA

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Smetanovo náměstí 53, Litomyšl
Otevřeno od 9:00
Ověřená

V naší oční optice nabízíme zhotovení brýlí na počkání, opravy a úpravy brýlí, aplikace kontaktních čoček a odborné měření zraku. Prodáváme širokou škálu slunečních brýlí, kontaktních čoček a doplňkového sortimentu.

3Vodvárková Anna – Optika Trio1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Palackého třída 205, Chrudim Bezdlužná Ověřená

V oční optice Trio se zabýváme prodejem kvalitních dioptrických brýlí, kontaktních čoček, slunečních brýlí a příslušenství. Součástí našich služeb je odborné měření zraku, aplikace kontaktních čoček a výroba brýlí do hodiny. Navštivte naši optiku. V oboru máme 35 let zkušeností.

4Veselá Kateřina, DiS. - oční optika1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(46)
Malé náměstí 34, Trutnov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

V oční optice Kateřina Veselá pečujeme o váš zrak již od roku 1999. Provádíme odborné měření zraku a prodáváme dioptrické brýle, dioptrické sportovní brýle, dětské brýle i sluneční brýle. S výběrem brýlí vám rádi a ochotně poradíme.

5Sobek Optik, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
17. listopadu 229, Pardubice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Oční optika nabízí dioptrické brýle i sluneční brýle. Zabýváme se měřením zraku, poradíme a naučíme Vás jak správně aplikovat kontaktní čočky nebo pro Vás zhotovíme multifokální brýlové čočky.

6Vágnerová Jitka

Jihoslovanská 35, Trutnov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme dioptrické brýle i sluneční brýle. Široký výběr brýlových obrub všech cenových kategorií, brýlové, sluneční, polarizační a sportovní brýle, pouzdra, lupy a čisticí prostředky.

7OPTIK s.r.o.1 pobočka

Smetanovo náměstí…, Litomyšl
Otevřeno od 9:00
Ověřená

Prodej brýlí, čoček a příslušenství.Oční optika nabízí prodej dioptrických i slunečních brýlí a jejich příslušenství. Naleznete nás v našich dvou pobočkách v Litomyšli a v Poličce.Provoz oční optiky. Nakupujte brýle výhodně · Poradíme Vám s výběrem.

8Zvoníček Leoš - oční optika1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Krkonošská 29, Vrchlabí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Měření zraku, prodej dioptrických i slunečních brýlí, kontaktních čoček a příslušenství.

9Oční optika Jana Augustinová

3.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Palackého nám. 59, Polička
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej optických a slunečních brýlí. Dále lupy, pouzdra, utěrky, šňůrky, roztoky na kontaktní čočky, čistící spreje i okluzory. Samozřejmě vám upravíme brýle přímo na míru. V neposlední řadě od nás získáte profesionální poradenství a individuální přístup.

10Oční optika Alena Boháčová s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Klášterní 11, Vysoké Mýto
Otevřeno od 8:00

Boháčová Alena - Oční optika nabízí tyto služby. Brýle, vázané, vrtané, kovové, plastové, titanové, dioptrické, sluneční, kontaktní čočky, měření zraku, vyšetření zraku, zhotovení brýlí, lékařské předpisy, prodej brýlových obrub, brýlových čoček, roztoků a doplňků k brýlím, záruční, pozáruční…


Firmy v dalších lokalitách


Dioptrické brýle v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Dioptrické brýle jsou velmi rozšířené a používají se především u lidí, kteří trpí krátkozrakostí, dalekozrakostí nebo astigmatismem.

v oblasti Východní Čechy jsou dioptrické brýle velmi oblíbené a mnoho lidí je nosí. V místním optickém salonu si mohou zákazníci vybrat z široké nabídky různých typů brýlí, které jsou k dispozici. Optikové v salonu pomohou zákazníkům s výběrem správných brýlí a zajistí, aby byly správně přizpůsobeny jejich očím.

Dioptrické brýle jsou k dispozici v mnoha různých stylech a designech. Zákazníci si mohou vybrat z různých rámečků, barev a tvarů, aby si mohli vybrat brýle, které nejenže jim pomohou vidět lépe, ale také vypadají dobře. Některé brýle jsou vyrobeny z lehkých materiálů, jako je titan nebo karbon, což zajišťuje pohodlné nošení.

Dioptrické brýle jsou také k dispozici s různými typy skel. Některé skla jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné proti poškrábání, zatímco jiné skla mají speciální vrstvy, které chrání oči před škodlivým zářením. Zákazníci si mohou vybrat z různých typů skel, aby si mohli vybrat brýle, které nejenže jim pomohou vidět lépe, ale také chrání jejich oči.

Dioptrické brýle jsou také k dispozici s různými typy čoček. Některé čočky jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné proti poškrábání, zatímco jiné čočky mají speciální vrstvy, které chrání oči před škodlivým zářením. Zákazníci si mohou vybrat z různých typů čoček, aby si mohli vybrat brýle, které nejenže jim pomohou vidět lépe, ale také chrání jejich oči.

Výběr správných dioptrických brýlí je velmi důležitý, protože špatně zvolené brýle mohou způsobit další problémy s očima. Proto je důležité, aby si zákazníci vybrali brýle, které jsou správně přizpůsobeny jejich očím a které jim pomohou vidět lépe. v oblasti Východní Čechy si mohou zákazníci vybrat z široké nabídky různých typů dioptrických brýlí, které jsou k dispozici v místním optickém salonu.