Krabice, krabičky na pizzu – Východní Čechy

Krabice na pizzu jsou v oblasti Východní Čechy velmi oblíbené. Tyto krabičky jsou ideální pro přepravu pizzy, aby zůstala čerstvá a teplá.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kartonových krabic a obalů. Nejpoužívanějšími obaly jsou krabice klopové, víkové, krabice výsekem (tvarový výsek). Obaly zhotovujeme z hladkých lepenek, mikrovlny, 3-vrstvé a 5-vrstvé lepenky. Součástí obalů jsou proklady, vestavby, mřížky, fixace. Dále…

Poslat poptávku obaly-kartonaz.cz 466 611 313

Výroba krabic, obaly, stojánky, šanony. Flexotisk, kašírování, ofset v CMYK. Kvalitu povrchu dodáváme v laku a v laminu. Pracovní doba: PO - PÁ 6.00 - 14.00 hod.

Poslat poptávku betaz.net 469 311 316

Krabice, krabičky na pizzu v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Vyrábějí se z kvalitního kartonu, který je odolný proti vlhkosti a tukům. Krabičky jsou k dispozici v různých velikostech, aby vyhovovaly potřebám různých velikostí pizzy. Díky svému praktickému designu jsou krabičky na pizzu snadno skladovatelné a přepravitelné. Pokud hledáte spolehlivé řešení pro přepravu pizzy v oblasti Východní Čechy, krabičky na pizzu jsou tou správnou volbou.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.