Knihovnické služby – Východní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Krajská knihovna v Pardubicích1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pernštýnské náměstí…, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše krajská knihovna nabízí celou řadu knihovnických služeb. Od 29. 6. 2020 sídlí v nově zrekonstruovaných budovách na Příhrádku. Součástí knihovny je půjčovna knih pro děti i dospělé, čítárna, studovna, hudební oddělení a zvuková knihovna. Poskytujeme poradenské a informační služby.…

2Regionální muzeum v Chrudimi

Široká 86, Chrudim
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Regionální muzeum v Chrudimi sídlí v novorenesanční budově z let 1897-1898 v centru města. Vzniklo v roce 1892 jako Průmyslové muzeum pro Východní Čechy v Chrudimi. Muzeum spravuje bohatý sbírkový fond z oboru regionální vlastivědy, přírodních věd a výtvarného umění. V současné době nabízí tři…

3Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
A.V.Šembery 125, Vysoké Mýto
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Expozice týkající se karosářské firmy Sodomka, militární a dějin vojenské posádky. Dále pořádáme krátkodobé výstavy, provozujeme knihovnu se zaměřením na odbornou literaturu a organizujeme akce pro veřejnost.

4Městská knihovna Litomyšl

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Smetanovo náměstí 50, Litomyšl Bezdlužná

Nabízíme bibliograficko-informační služby, meziknihovní výpůjční služby a reprografické služby. K dispozici je veřejný internet a on-line katalog knih. Pořádáme besedy a knihovnické akce pro školy a veřejnost. Půjčujeme naučnou literaturu, dětskou literaturu, poezii, beletrii a časopisy.

5Městská knihovna ve Svitavách

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Wolkerova alej 92/18, Svitavy Bezdlužná

Půjčování knih, časopisů a zvukových dokumentů. Organizování soutěží a besed pro děti. Nabídka kopírování.

6Městská knihovna Skuteč1 pobočka

Provozujeme městskou knihovnu. Půjčujeme naučnou i dětskou literaturu, poezii, beletrii a časopisy. K dispozici máme on-line katalog knih a připojení k internetu. Poskytujeme výpůjční a meziknihovní služby. Umožňujeme telefonickou i elektronickou rezervaci knih. Nabídka knihovnických služeb.

7Muzeum a galerie Orlických hor v Rychnově nad Kněžnou2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Jiráskova 2, Rychnov nad Kněžnou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Odborné pracoviště zkoumající a dokumentující region Orlických hor. Jeho zřizovatelem je Krajský úřad v Hradci Králové. Předchůdcem muzea byl "Musejní spolek Pelcl v Rychnově nad Kněžnou", který začal se sběrem prvních starožitných předmětů již na konci 19. století.

8Heldova městská knihovna

Komenského 437, Třebechovice pod…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Heldova městská knihovna je veřejnou knihovnou, jejímž účelem je zabezpečovat všem občanům rovný přístup k informacím a kulturním hodnotám, které jsou obsaženy ve fondech a informačních databázích knihovny. Pomáhá zvyšovat všeobecné a odborné vzdělání občanů.

9Městská knihovna Ladislava z Boskovic v Moravské Třebové

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Zámecké nám. 185/1, Moravská Třebová Bezdlužná

Poskytování bibliograficko-informačních, kopírovacích a meziknihovních výpůjčních služeb, pořádání výstavek knih.


Firmy v dalších lokalitách


Knihovnické služby v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Knihovnické služby najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.