Knihovnické služby – Východní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Krajská knihovna v Pardubicích1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Pernštýnské náměstí…, Pardubice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Naše krajská knihovna nabízí celou řadu knihovnických služeb. Od 29. 6. 2020 sídlí v nově zrekonstruovaných budovách na Příhrádku. Součástí knihovny je půjčovna knih pro děti i dospělé, čítárna, studovna, hudební oddělení a zvuková knihovna. Poskytujeme poradenské a informační služby.…

2Regionální muzeum v Chrudimi

4.6
★★★★★
★★★★★
(194)
Široká 86, Chrudim
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Regionální muzeum v Chrudimi sídlí v novorenesanční budově z let 1897-1898 v centru města. Vzniklo v roce 1892 jako Průmyslové muzeum pro Východní Čechy v Chrudimi. Muzeum spravuje bohatý sbírkový fond z oboru regionální vlastivědy, přírodních věd a výtvarného umění. V současné době nabízí tři…

3Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě

4.4
★★★★★
★★★★★
(50)
A.V.Šembery 125, Vysoké Mýto
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Expozice týkající se karosářské firmy Sodomka, militární a dějin vojenské posádky. Dále pořádáme krátkodobé výstavy, provozujeme knihovnu se zaměřením na odbornou literaturu a organizujeme akce pro veřejnost.

4Městská knihovna Litomyšl

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Smetanovo náměstí 50, Litomyšl Bezdlužná

Nabízíme bibliograficko-informační služby, meziknihovní výpůjční služby a reprografické služby. K dispozici je veřejný internet a on-line katalog knih. Pořádáme besedy a knihovnické akce pro školy a veřejnost. Půjčujeme naučnou literaturu, dětskou literaturu, poezii, beletrii a časopisy.

5Městská knihovna ve Svitavách

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Wolkerova alej 92/18, Svitavy Bezdlužná

Půjčování knih, časopisů a zvukových dokumentů. Organizování soutěží a besed pro děti. Nabídka kopírování.

6Městská knihovna Skuteč1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Smetanova 254, Skuteč Bezdlužná

Provozujeme městskou knihovnu. Půjčujeme naučnou i dětskou literaturu, poezii, beletrii a časopisy. K dispozici máme on-line katalog knih a připojení k internetu. Poskytujeme výpůjční a meziknihovní služby. Umožňujeme telefonickou i elektronickou rezervaci knih. Nabídka knihovnických služeb.

7Muzeum a galerie Orlických hor v Rychnově nad Kněžnou2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Jiráskova 2, Rychnov nad Kněžnou
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Odborné pracoviště zkoumající a dokumentující region Orlických hor. Jeho zřizovatelem je Krajský úřad v Hradci Králové. Předchůdcem muzea byl "Musejní spolek Pelcl v Rychnově nad Kněžnou", který začal se sběrem prvních starožitných předmětů již na konci 19. století.

8Heldova městská knihovna

Komenského 437, Třebechovice pod…
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Heldova městská knihovna je veřejnou knihovnou, jejímž účelem je zabezpečovat všem občanům rovný přístup k informacím a kulturním hodnotám, které jsou obsaženy ve fondech a informačních databázích knihovny. Pomáhá zvyšovat všeobecné a odborné vzdělání občanů.

9Městská knihovna Ladislava z Boskovic v Moravské Třebové

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Zámecké nám. 185/1, Moravská Třebová Bezdlužná

Poskytování bibliograficko-informačních, kopírovacích a meziknihovních výpůjčních služeb, pořádání výstavek knih.


Firmy v dalších lokalitách


Knihovnické služby v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Knihovnické služby najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.