Krajské knihovny – Východní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Krajská knihovna v Pardubicích1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pernštýnské náměstí…, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše krajská knihovna nabízí celou řadu knihovnických služeb. Od 29. 6. 2020 sídlí v nově zrekonstruovaných budovách na Příhrádku. Součástí knihovny je půjčovna knih pro děti i dospělé, čítárna, studovna, hudební oddělení a zvuková knihovna. Poskytujeme poradenské a informační služby.…

2Základní škola Rohovládova Bělá, okres Pardubice

Jsme úplná základní škola (1. - 9.) s bezbariérovým přístupem, dvěma odděleními školní družiny. Kromě krásné velké tělocvičny máme pro své žáky i učebnu PC s 22 žákovskými stanicemi (Win 7), novou "Školní knihovnu", učebnu Fy-Ch, Př-Z, Vv, Hv, Cvičnou kuchyň, Dílnu, Jazykovou učebnu a dvě…

4Muzeum a galerie Orlických hor v Rychnově nad Kněžnou2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Jiráskova 2, Rychnov nad Kněžnou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Odborné pracoviště zkoumající a dokumentující region Orlických hor. Jeho zřizovatelem je Krajský úřad v Hradci Králové. Předchůdcem muzea byl "Musejní spolek Pelcl v Rychnově nad Kněžnou", který začal se sběrem prvních starožitných předmětů již na konci 19. století.

5Město Nechanice

Husovo nám. 83, Nechanice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

První písemná zmínka o Nechanicích je z roku 1228. Město se nachází západně od krajského města Hradec Králové směr Nový Bydžov. K městu patří dalších 7 obcí a osad - Komárov, Lubno, Nerošov, Sobětuš, Staré Nechanice, Suchá, Tůně. V katastru obce Lubno se nachází známý zámek Hrádek u Nechanic. V…

6Obec Dobřenice

Dobřenice 10, Dobřenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obec Dobřenice leží v okrese Hradec Králové, asi 15 kilometrů jihozápadně od tohoto krajského města. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1339, území obce bylo osídleno již v období kolem roku 2500 př. n. l.

7Obec Libřice

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Libřice 62, Libřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obec Libřice leží v okrese Hradec Králové, asi 15 km severovýchodně od tohoto krajského města. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1356.

8Obec Obědovice

Obědovice 88, Obědovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obec Obědovice leží v okrese Hradec Králové, mezi krajským městem a městem Chlumec nad Cidlinou. Obec je součástí mikroregionu Urbanická brázda, žije zde asi 280 obyvatel.

9Obec Praskačka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Praskačka 12, Praskačka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obec Praskačka leží asi 7 km jihozápadně od krajského města Hradec Králové, skládá se z pěti místních částí - Praskačka, Krásníce, Sedlice, Vlčkovice a Žižkovec. Místní jméno vzniklo a je odvozeno od zakladatele Praskače a znamenalo Praskačovu usedlost, osadu.

10Obec Roudnice

Roudnice 100, Roudnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obec Roudnice leží v okrese Hradec Králové, přibližně 13 km od tohoto krajského města. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1384, v obci byl usazen rod Veverků, pozdější bratranci Veverkové byli vynálezci ruchadla.


Firmy v dalších lokalitách


Krajské knihovny v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Krajské knihovny najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Východní Čechy.