Krajské knihovny – Východní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Obec Dobřenice

Dobřenice 10, Dobřenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obec Dobřenice leží v okrese Hradec Králové, asi 15 kilometrů jihozápadně od tohoto krajského města. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1339, území obce bylo osídleno již v období kolem roku 2500 př. n. l.

2Obec Libřice

Libřice 62, Libřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obec Libřice leží v okrese Hradec Králové, asi 15 km severovýchodně od tohoto krajského města. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1356.

3Obec Praskačka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Praskačka 12, Praskačka
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Obec Praskačka leží asi 7 km jihozápadně od krajského města Hradec Králové, skládá se z pěti místních částí - Praskačka, Krásníce, Sedlice, Vlčkovice a Žižkovec. Místní jméno vzniklo a je odvozeno od zakladatele Praskače a znamenalo Praskačovu usedlost, osadu.

4Obec Roudnice

Roudnice 100, Roudnice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Obec Roudnice leží v okrese Hradec Králové, přibližně 13 km od tohoto krajského města. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1384, v obci byl usazen rod Veverků, pozdější bratranci Veverkové byli vynálezci ruchadla.


Firmy v dalších lokalitách


Krajské knihovny v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Krajské knihovny najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.