Interní péče – Východní Čechy

Interní péče je důležitou součástí každé organizace, včetně obce Východní Čechy. Tato péče se zaměřuje na zajištění zdraví a pohody zaměstnanců, což má pozitivní vliv na jejich výkon a produktivitu.

1–10 firem z 95 nalezených Filtry

1MVDr. Hana Lagínová - Veterinární ambulance

4.7
★★★★★
★★★★★
(147)
Čs. armády 218, Chrudim
Otevřeno od 13:30
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární služby malým zvířatům. Provádíme širokou škálu preventivních a léčebných výkonů i operačních zákroků. Prodáváme veterinární přípravky. Dopřejte vašemu mazlíčkovi kvalitní veterinární péči a navštivte naší veterinu.

2MUDr. Jiří Stehlík ORTOPED.HK s.r.o.

2.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Jeronýmova 750/1, Hradec Králové
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Naše ortopedie v Hradci králové nabízí veškerou ortopedickou péči včetně ambulantní. Jsme ortopedie pro děti i dospělé pacienty. Vyšetření bez objednání u ortopeda MUDr. Jiřího Stehlíka. Kontakty najdete na našich internetových stránkách.

3Veterinární klinika Trnová

5.0
★★★★★
★★★★★
(234)
Jiřího Potůčka 379, Pardubice - Trnová
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná Ověřená

Naše klinika se zabývá kompletní veterinární péčí (vakcinace, odčervení, čipování, vystavení Petpasu, interní medicína, chirurgické zákroky). Zaměřujeme se na prevenci a léčbu psů, koček, drobných savců a exotického ptactva. Ošetření mimo ordinační hodiny možno po telefonické domluvě.

4Veterina Polička1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(189)
Husova 77, Polička
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Naše veterina nabízí vysoce odbornou veterinární péči, která je dostupná všem. Pracujeme s moderními přístroji v příjemně a funkčně zařízených prostorách ambulance, operačního sálu a hospitalizace. K dispozici máme rovněž plně vybavenou laboratoř. Zabýváme se prodejem krmiv. Kontakty a…

5PRAKTIK MICHAL s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
V Hliníkách 1172, Chrudim
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Samostatná ordinace praktického lékaře pro dospělé, všeobecné lékařství, interní lékařství a diabetologie. Smluvní zajištění závodně preventivní péče. Vyšetření pro zbrojní průkazy, vyšetření pro řidičská oprávnění a ultrazvuk. Používání přístroje TK HOLTR, CRP vyšetření, QUICK vyšetření. …

6Vysokomýtská nemocnice

3.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Hradecká 167,…, Vysoké Mýto Bezdlužná

Vysokomýtská nemocnice, příspěvková organizace Pardubického kraje, je jednou z historicky nejstarších nemocnic východních Čech. Nabízí zdravotní ambulantní služby. Patří sem gynekologická, chirurgická, interní, ortopedická, stomická a rehabilitace. Součástí je i následná lůžková péče pro…

7Hetfleischová Lada - POMOC DOMA

2.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Trávníku 1237, Rychnov nad Kněžnou Bezdlužná

Provádíme úklid bytových a nebytových prostor, mytí oken, čištění koberců a čalounění čištění parou. Dále nabízíme kuchaře do domu a žehlení. Také vedení účetnictví a daňové evidence. Pro další naše nabízené služby nás kontaktujte!

8HELAGO-CZ, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Kladská 1082/67, Hradec Králové Bezdlužná

Nabízíme váhy, laboratorní přístroje a pomůcky, viskozimetry, mikroskopy, učební pomůcky, laboratorní, lékárenský, interiérový a školní nábytek. Zařídíme laboratoře a učebny. Zastupujeme firmy A&D, GFL, M.A.D., H+H, Adam, Rouilly, MicroMedical.

9Smíšek Pavel, MVDr. - Veterinární ambulance1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Jižní 1991, Hořice
Otevřeno od 16:30

Veterinární ambulance pro malá zvířata. Vakcinace a preventivní prohlídky, interna, chirurgie, rentgen, sono, čipování a výdej pasů, prodej klinických diet a krmiv. Ambulantní laboratoř pro běžná vyšetření. Výjezd a pohotovost telefonicky.

10Falta Petr, MVDr. - FANA

Všeobecná veterinární medicína psů a koček. Specializace na chirurgii, internu, gynekologi, ortopedii a traumatologii.


Firmy v dalších lokalitách


Interní péče v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Následující seznam ukazuje některé z nejdůležitějších prvků interní péče:

1. Zdravotní péče - Oblast Východní Čechy poskytuje svým zaměstnancům přístup k zdravotní péči, včetně pravidelných lékařských prohlídek a očkování. Zaměstnanci mají také možnost využít služeb fyzioterapeuta a psychologa.

2. Prevence stresu - Oblast Východní Čechy se snaží minimalizovat stresové faktory v pracovním prostředí a poskytuje svým zaměstnancům nástroje pro zvládání stresu, jako jsou kurzy meditace a jógy.

3. Školení a rozvoj - Oblast Východní Čechy investuje do školení a rozvoje svých zaměstnanců, aby se mohli neustále zdokonalovat a zlepšovat své pracovní dovednosti. Zaměstnanci mají přístup k různým kurzům a tréninkům, které jsou relevantní pro jejich pracovní pozici.

4. Práce z domova - Oblast Východní Čechy umožňuje svým zaměstnancům pracovat z domova, pokud je to možné. To umožňuje zaměstnancům flexibilitu a zlepšuje jejich rovnováhu mezi prací a soukromým životem.

5. Kariérní růst - Oblast Východní Čechy podporuje kariérní růst svých zaměstnanců a nabízí jim možnosti postupu v rámci organizace. Zaměstnanci mají také přístup k mentorům a koučům, kteří jim pomáhají v jejich profesním rozvoji.

6. Kultura a spolupráce - Oblast Východní Čechy se snaží vytvořit kulturu spolupráce a podpory mezi zaměstnanci. Organizuje různé společenské akce a teambuildingové aktivity, které posilují vztahy mezi zaměstnanci a zlepšují atmosféru v pracovním prostředí.

Celkově lze říci, že interní péče je pro Oblast Východní Čechy velmi důležitá a organizace se snaží poskytnout svým zaměstnancům co nejlepší podmínky pro práci a rozvoj.