Hydroizolace střech je klíčová pro ochranu vašeho domova před vlhkostí a poškozením. Správně provedená hydroizolace zajistí dlouhou životnost vaší střechy a zvýší komfort bydlení. V lokalitě Študlov můžete využít kvalitní služby odborníků v této oblasti.
1–10 firem z 14 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Naše firma se věnuje opravám jezírek, montáži filtrací, realizací zahrad, kompletním zahradnickým prácím od návrhu projektu včetně vizualizace, přes kompletní výstavbu jiné práce až po konečné úpravy zahrad.
Izolační a zateplovací práce.
Dodávka materiálů pro stavbu a rekonstrukci střech.
Nabídka oprav střech a střešních konstrukcí včetně zajištění hydroizolace. Poskytujeme klempířské práce.
STŘECHY, HYDROIZOLACE-ČÍŽEK, se sídlem Gruzínská 1912/10, 568 02, Předměstí-Svitavy, v okrese Svitavy a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 36980, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 - 5…
Nabízíme veškeré klempířské, pokrývačské práce a hydroizolace. Zámečnické práce.
Prezentujeme firmu Izofol, specialistu na hydroizolace staveb a střech. Naše služby zahrnují hydroizolaci bazénů a teras s 10letou zárukou. Operujeme převážně v Svitavách, nabízíme také celokrajské služby a cenové nabídky zdarma. Naším cílem je kvalitní a komplexní servis pro každého klienta.
Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Zajišťujeme opravy střech.
Jsme stavební firma. Specializujeme se na zemní práce, zemní a střešní povlakové izolace, montáže sendvičových konstrukcí a jádrové vrtání. Provádíme rekonstrukce a realizace objektů v potravinářském průmyslu, realizace plochých střech, hydroizolace balkonů a mnoho dalších činností.
Naše nabídka zahrnuje širokou škálu hydroizolačních fólií a stavebních materiálů pro každou stavbu. Pomáháme optimalizovat vaše projekty s kvalitními výrobky, které splňují přísné normy.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.