MiP spol. s r.o.

Jsme stavební firma. Specializujeme se na zemní práce, zemní a střešní povlakové izolace, montáže sendvičových konstrukcí a jádrové vrtání. Provádíme rekonstrukce a realizace objektů v potravinářském průmyslu, realizace plochých střech, hydroizolace balkonů a mnoho dalších činností.

48172511 ARES
DIČ CZ48172511
Vznik 1993
Telefony 461 724 240
  • stavební firmy, stavební práce, zednické práce, stavební firma mip, Mip Polička, izolace, zateplování, hydroizolace, drcení suti, jádrové vrtání, rekonstrukce, zemní práce, zemní a střešní povlakové izolace, montáže sendvičových konstrukcí, jádrové vrtání, realizace objektů v potravinářském průmyslu, realizace plochých střech, hydroizolace balkonů, hydroizolace teras, hydroizolace střešních zahrad, izolace zahradních bazénů, izolace venkovních rybníků
  • Divize provádění staveb zajišťuje a nabízí zákazníkům zednické práce a práce ostatních řemesel v novostavbách případně při rekonstrukcích stávajících objektů. Ze speciálních prací provádí tato divize jádrové vrtání do zdiva nebo betonu o průměru od 50 do 250 mm, používané pro osazování instalačních vedení do stávajících konstrukcí.

    Prostřednictvím divize střechy firma provádí střechy ploché i sedlové, hydroizolace balkonů, teras a střešních zahrad, izolace zahradních bazénů a venkovních rybníků, klempířské, pokrývačské a tesařské práce.

    V oblasti fóliových izolací používá firma švýcarský systém Sarnafil a Monarplan, který vlastnostmi fólií a kvalitou doplňkových komponentů patří k nejlepším systémům v Evropě. Po důkladném proškolení pracovníků na sváření fólií a používání doplňků získala firma na tento systém regionální exkluzivitu.

    Další oblastí působnosti divize střechy jsou montáže sendvičových konstrukcí, zejména polyuretanových panelů, které se dnes hojně využívají při stavbách nových průmyslových objektů.