Chirurgie – Východní Čechy

Chirurgie je obor medicíny, který se zabývá chirurgickými zákroky na těle pacienta. Chirurgové jsou lékaři, kteří mají specializaci v oblasti chirurgie a jsou schopni provádět různé typy operací.

1–10 firem z 239 nalezených Filtry

1MVDr. Hana Lagínová - Veterinární ambulance

4.8
★★★★★
★★★★★
(135)
Čs. armády 218, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární služby malým zvířatům. Provádíme širokou škálu preventivních a léčebných výkonů i operačních zákroků. Prodáváme veterinární přípravky. Dopřejte vašemu mazlíčkovi kvalitní veterinární péči a navštivte naší veterinu.

2Plašil František

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Severní 399, Častolovice Bezdlužná Ověřená

Jsme český výrobce lékařských nástrojů s tradicí. Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme nástroje pro obecnou a oborovou chirurgii, gynekologii, ortopedii a další medicínské obory. Vyrábíme lékařské nástroje na míru. Součástí našich služeb je servis a opravy lékařských nástrojů.

3DAKTARIVET s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(222)
Roosveltova 455, Dvůr Králové nad…
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Jsme veterinární ordinace pro psy, kočky, drobné savce, ptáky, plazy a malá hospodářská zvířata. Poskytujeme odbornou preventivní a léčebnou veterinární péči včetně chirurgických zákroků. V ordinaci prodáváme kvalitní krmiva. Navštivte naši veterinu. Těší se na vás tým veterinárních lékařů.

4INFINMED s.r.o. - C.E.M. CENTRUM ESTETICKÉ MEDICÍNY

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
U Nemocnice 2115/4, Svitavy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičkové laserové centrum zaměřené na estetickou medicínu. Nabízíme vám širokou škálu zákroků pro krásnější postavu – kryolipolýza, liposukce, odstranění celulitidy, laserová depilace atd. I zákroky pro krásnější obličej – vyhlazení vrásek, chemický peeling, odstranění znamének a mnoho…

5VETERINÁRNÍ ORDINACE - MVDr. Martina Rödlová

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bendlova 329, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace pro malá zvířata v Chlumci nad Cidlinou začala fungovat v roce 2005. Hlavní myšlenkou mé práce vždy bylo a je sledovat svěřeného pacienta coby celek, nevěnovat se pouze jedinému, majitelem viděnému problému či nedostatku. Vždy se snažím v maximální možné míře svým pacientům…

6CHIRURGIE traumatologie ORTOPEDIE s.r.o.

Lošťákova 650, Jičín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ordinaci chirurgie, traumatologie a ortopedie. Provádíme proktologické výkony (léčba hemoroidů), dermatochirurgické operační výkony (odstraňování bradavic, nádorků) a ortopedické operační výkony (exstirpace ganglionů a burz, punkce kloubů). Mezi naše další služby patří…

7Veterinární klinika Trnová

5.0
★★★★★
★★★★★
(201)
Jiřího Potůčka 379, Pardubice - Trnová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše klinika se zabývá kompletní veterinární péčí (vakcinace, odčervení, čipování, vystavení Petpasu, interní medicína, chirurgické zákroky). Zaměřujeme se na prevenci a léčbu psů, koček, drobných savců a exotického ptactva. Ošetření mimo ordinační hodiny možno po telefonické domluvě.

8Vlastimil Čermák MVDr.

Sladkovského 111, Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Soukromá veterinární ordinace MVDr. Vlastimila Čermáka se nachází přímo v centru města Jičína v Nerudově ulici č.p. 47. Ordinace je zde, aby poskytovala veškerou zdravotní péči vašim domácím zvířatům - psům, kočkám, ale i drobným savcům, ptákům a plazům. Poskytujeme vakcinace, základní klinická…

9MVDr. Zajíc Miloš - veterinární ordinace

Haklova 1177, Hořice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ambulance pro malá zvířata. Akutní případy můžeme ošetřit po telefonické dohodě. Dovolená: 22.08.2020 - 30.08.2020.

10OČNÍ ORDINACE - MUDr. Pavel Šrůtek

Štefánikova 535/48, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace má veškeré vybavení včetně počítačového perimetru, pachymetru, fotodokumentace, OCT, tonometru, autorefraktometru, štěrbinové lampy, oftalmoskopu. Provádíme vyšetření zraku a aplikaci kontaktních čoček čirých i barevných.


Firmy v dalších lokalitách


Chirurgie v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy se nachází několik zdravotnických zařízení, které poskytují chirurgické služby. Mezi nejvýznamnější patří Městská nemocnice Východní Čechy, která disponuje moderními operačními sály a vysoce kvalifikovanými chirurgy.

Chirurgické zákroky se dělí do několika kategorií:

1. Urgentní operace - tyto zákroky jsou prováděny v případě, kdy je nutné rychle zasáhnout a zachránit život pacienta. Mezi urgentní operace patří například operace srdce, mozkové operace nebo operace po vážných úrazech.

2. Plánované operace - tyto zákroky jsou plánovány předem a provádějí se v případě, kdy je nutné řešit nějaký zdravotní problém, který nelze řešit jinými způsoby. Mezi plánované operace patří například operace katarakty, operace křečových žil nebo operace břišní stěny.

3. Kosmetické operace - tyto zákroky se provádějí za účelem zlepšení vzhledu pacienta. Mezi kosmetické operace patří například operace nosu, operace prsou nebo liposukce.

Chirurgie je velmi náročný obor, který vyžaduje vysokou úroveň odbornosti a zkušeností. Chirurgové musí být schopni rychle reagovat na nečekané situace a rozhodovat se v krátkém čase. Proto je velmi důležité, aby byli chirurgové dobře vzděláni a pravidelně se vzdělávali.

v oblasti Východní Čechy jsou chirurgové vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti v oblasti chirurgie. Díky moderním technologiím a vybavení jsou schopni provádět i velmi složité operace s vysokou úspěšností. Pacienti se tak mohou spolehnout na kvalitní a bezpečné chirurgické zákroky.