Broušení vrtáků – Východní Čechy

Broušení vrtáků je důležitou činností v oblasti Východní Čechy, která zajišťuje kvalitní a přesné vrtání. Broušení vrtáků umožňuje odstranit nežádoucí vady na povrchu vrtáku a zlepšit jeho výkon.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1DIAMA CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Rybník 111, Česká Třebová
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná Ověřená

Vyrábíme, opravujeme a vyvíjíme diamantové nástroje, CBN nástroje brousící, řezací, vrtací a leštící na opracování kovů, skla, drahých kamenů, keramiky, grafitu, kamene a jiných tvrdých materiálů. Při výrobě používáme zahraniční i vlastní technologie v sintrované, pryskyřičné a keramické…

2Augusta Josef

Základem naší činnosti je provádění povlakování nástrojů a strojních dílů otěruvzdornými vrstvami metodou PVD. Povlakujeme lisovací nástroje a jádra na tlakové lití hliníku. Povlaky PVD prodlouží životnost nástrojů. Nabízíme ostření stopkových nástrojů, vrtáků, fréz, výstružníků, protahovacích trnů…

3Macháně Radek - Brusírna

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U Letiště 228, Nové Město nad… Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a ostřením nástrojů pro sériové i kusové kovoobrábění. Nabízíme vytáčecí nože, vrtáky, frézy, výstružníky, záhlubníky, razníky, srážeče hran a jiné vrtací nástroje. Provádíme broušení a ostření všech typů obráběcích vrtáků a nožů.

4Tusch s.r.o.

Společnost vyrábí stroje pro řezání a broušení stavebních materiálů a kamene. Dalším oborem je výroba zařízení pro stavbu potrubních systémů, zejména pro svařování tlakového plastového potrubí pro rozvod plynu, vody a jiných průmyslových kapalin.

5Dostál Martin - nožířství, brusírna

Brousíme kotoučové, plátkové, pásové, ruční pily, hoblovací nože, řetízky do pil, frézy, vrtaky, nože. Nůžky, mlýnky, sekačky, plotořezy, brusle aj. Svaříme pásové pily.

6Randa Pavel

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Vrchlického 185, Bystré Bezdlužná

Nabízíme CNC obrábění kovů, soustružení, frézování, vrtání, závitování a prodej pilových pásů. Brousíme vrtáky na NC.

7Kružík Jan

Humburky 52, Humburky Bezdlužná

Vybavení pro zámečnické dílny. Broušení, ostření nožů, nástrojů. Vrtáky, závitníky, závitová očka.

8DECRA s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlavní 33/13, Svitavy
Otevřeno od 8:00

Autorizovaný prodej FISKARS, broušení nožů a nůžek.


Firmy v dalších lokalitách


Broušení vrtáků v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Kvalitní broušení vrtáků je klíčové pro dosažení maximálního výkonu a prodloužení životnosti vrtáků. V oblasti Východní Čechy je k dispozici mnoho specialistů na broušení vrtáků, kteří využívají moderní technologie a vysoce kvalitní broušení. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro broušení vrtáků v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi v oboru.