Broušení hoblovacích nožů – Východní Čechy

Broušení, hoblování a ostření nožů jsou v oblasti Východní Čechy velmi důležité. Kvalitní nástroje jsou základem pro úspěšnou práci a proto je nutné dbát na jejich pravidelnou údržbu.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Kovoobrábění Petr Kalous

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Helvíkovice 154, Žamberk Bezdlužná

Zabýváme se kovoobráběním a dalšími soustružnickými pracemi. Naše práce zahrnuje jednorázové i opakující se zakázky pro jiné firmy. Děláme také práce pro širokou veřejnost. Od broušení nožů, nůžek a bruslí, po výrobů různých dílů dle požadavků zákazníka.

2Fendrych Josef - kovoslužby

Servis a prodej dřevoobráběcích nástrojů (ostření, opravy, renovace). Nabízíme poradenskou činnost.

3Kadoch Josef

Svařování hliníku a jeho slitin, nerezu a oceli.

4Záruba Josef - Servis nástrojů

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Gorkého 513, Úpice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby truhlářům, pilařům, tesařům -poradenství, broušení, prodej. Služby tiskárnám - poradenství, broušení nožů, výroba spec. nožů, kruhových nožů, segmetnů, prodej IKS nástrojů, dořezávacích lišt. Služby pro kovovýrobu - výroba na 5ti osé EDM řezačce - výroba perforačních, profilových nožů,…

5Macháně Radek - Brusírna

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U Letiště 228, Nové Město nad… Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a ostřením nástrojů pro sériové i kusové kovoobrábění. Nabízíme vytáčecí nože, vrtáky, frézy, výstružníky, záhlubníky, razníky, srážeče hran a jiné vrtací nástroje. Provádíme broušení a ostření všech typů obráběcích vrtáků a nožů.

6Kovář Pavel - broušení pil

Broušení a servis pil, pilek a pilových kotoučů. Soustružení kovů a zámečnické práce.

7Lev Zdeněk

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Banín 55, Banín Bezdlužná

Firma "Zdeněk Lev - Opravy pracovních strojů" působí na trhu již od roku 1996 v oblasti prodeje a servisu veškeré zahradní techniky ( sekačky, motorové pily, traktůrky, křovinořezy, atd... ). Dokáže uspokojit zákazníky od drobných sadařů či chalupářů až po obce, města či velké společnosti Kromě…

8DARON2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Staročernsko 23, Pardubice Bezdlužná

Ostření, broušení, prodej: hoblovacích a drtících nožů - nožů do papírenských strojů, padacích nůžek, lišt do ohýbaček. Dřevoobráběcí nástroje - náhradní nože do tabulových (padacích) nůžek, nůžek NTC - veškeré dřevoobráběcí nástroje. Ostření, opravy, servis: frézy HSS*, HM**, stopkové frézy,…

9Mejsnar Jan - BRUSMENN

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Hradecká 542/12, Hradec Králové Bezdlužná

Provádění broušení obráběcích nástrojů, nožů, nůžek a dalších brusičských prací.

10Dostál Martin - nožířství, brusírna

Brousíme kotoučové, plátkové, pásové, ruční pily, hoblovací nože, řetízky do pil, frézy, vrtaky, nože. Nůžky, mlýnky, sekačky, plotořezy, brusle aj. Svaříme pásové pily.


Firmy v dalších lokalitách


Broušení hoblovacích nožů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Profesionální broušení nožů je nezbytné pro zachování jejich ostrého ostří a prodloužení jejich životnosti. Hoblování pak zajišťuje dokonalou rovnost povrchu a přesnost řezu. V oblasti Východní Čechy najdete řadu specialistů, kteří se věnují broušení a hoblování nožů a dalších nástrojů. Důležité je vybrat si kvalitního odborníka, který vám zajistí dokonalý výsledek. S pravidelnou údržbou vašich nožů a nástrojů se budete moci spolehnout na jejich výkon a kvalitu práce.