Broušení kotoučových pil – Východní Čechy

Broušení je důležitou činností v oblasti Východní Čechy, která se provádí pomocí kotoučových pil. Tyto pilové kotouče jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou ideální pro broušení různých materiálů.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1A - Z elektra spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Šubertovo nám. 47, Dobruška
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem a servisem elektrického nářadí, domácích elektrospotřebičů, elektroniky, spojovacích materiálů, upevňovacích systémů a zahradní techniky. Provádíme záruční i pozáruční servis elektrických spotřebičů. Provozujeme i půjčovnu elektrického ručního nářadí. Další činností…

2Fendrych Josef - kovoslužby

Servis a prodej dřevoobráběcích nástrojů (ostření, opravy, renovace). Nabízíme poradenskou činnost.

3Tusch s.r.o.

Společnost vyrábí stroje pro řezání a broušení stavebních materiálů a kamene. Dalším oborem je výroba zařízení pro stavbu potrubních systémů, zejména pro svařování tlakového plastového potrubí pro rozvod plynu, vody a jiných průmyslových kapalin.

4Kovář Pavel - broušení pil

Broušení a servis pil, pilek a pilových kotoučů. Soustružení kovů a zámečnické práce.

5DARON2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Staročernsko 23, Pardubice Bezdlužná

Ostření, broušení, prodej: hoblovacích a drtících nožů - nožů do papírenských strojů, padacích nůžek, lišt do ohýbaček. Dřevoobráběcí nástroje - náhradní nože do tabulových (padacích) nůžek, nůžek NTC - veškeré dřevoobráběcí nástroje. Ostření, opravy, servis: frézy HSS*, HM**, stopkové frézy,…

6Husák Jaroslav - HUKUBAKR

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vysokomýtská 1213, Choceň

Výroba: -dřevoobráběcí stroje: -kotoučové pily -vrtací dlabačky -zkracovací pily -hranové páskové brusky. Strojní obrábění vrtání: -souřadnicové vrtání frézování -soustružení vodorovné i svislé obrážení -ploché broušení obvodem a segmenty rotační broušení -nástrojové broušení -obrábění.

7Dostál Martin - nožířství, brusírna

Brousíme kotoučové, plátkové, pásové, ruční pily, hoblovací nože, řetízky do pil, frézy, vrtaky, nože. Nůžky, mlýnky, sekačky, plotořezy, brusle aj. Svaříme pásové pily.


Firmy v dalších lokalitách


Broušení kotoučových pil v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky nim lze snadno a rychle odstranit nežádoucí vrstvy a získat hladký povrch. Kotoučové pily jsou vhodné pro broušení dřeva, kovů, plastů a dalších materiálů. Díky nim lze dosáhnout vysoké přesnosti a kvality broušení. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní kotoučové pily pro broušení v oblasti Východní Čechy, určitě neváhejte a sáhněte po těch nejlepších na trhu.