Broušení řetězů – Východní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1A - Z elektra spol. s r.o.

Šubertovo nám. 47, Dobruška
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem a servisem elektrického nářadí, domácích elektrospotřebičů, elektroniky, spojovacích materiálů, upevňovacích systémů a zahradní techniky. Provádíme záruční i pozáruční servis elektrických spotřebičů. Provozujeme i půjčovnu elektrického ručního nářadí. Další činností…

2Kovář Pavel - broušení pil

Broušení a servis pil, pilek a pilových kotoučů. Soustružení kovů a zámečnické práce.

3Lev Zdeněk

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Banín 55, Banín Bezdlužná

Firma "Zdeněk Lev - Opravy pracovních strojů" působí na trhu již od roku 1996 v oblasti prodeje a servisu veškeré zahradní techniky ( sekačky, motorové pily, traktůrky, křovinořezy, atd... ). Dokáže uspokojit zákazníky od drobných sadařů či chalupářů až po obce, města či velké společnosti Kromě…

4Bittmann Vladimír

Nabídka klempířských a pokrývačských prací a kompletní dodávky střech. Půdní vestavby a sádrokarton. Výroba a prodej klempířských prvků. Broušení řetězů motorových pil.

5Jánský Josef

Za Úpou 50, Trutnov Bezdlužná

Servis a prodej ručního el.nářadí, zahradní techniky, nářadí pro zahrádkáře, výroba a broušení řetězů, nářadí pro kutily.

6Cemper Martin

Prodej elektrického nářadí profi-hobby s příslušenstvím, strojů a nástrojů. Nabídka broušení pilových řetězů.


Firmy v dalších lokalitách


Broušení řetězů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Broušení řetězů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.