Znalecké posudky na objekty – Východní Čechy

Znalecké posudky na objekty jsou v oblasti Východní Čechy velmi důležité. Tyto posudky jsou nezbytné pro stanovení spravedlivé ceny při prodeji nebo koupě nemovitosti, ale také pro řešení sporů mezi stranami.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Joštova realitní kancelář - JORK, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Sladkovského 433, Pardubice Bezdlužná Ověřená

Naše realitní kancelář zajišťuje prodej bytů, prodej rodinných domů, rekreačních objektů, komerčních prostor i prodej pozemků. Provádíme znalecké posudky a odhady nemovitostí pro všechny účely. Poskytujeme poradenství s nemovitostmi.

2GEOPLAN NOVÝ BYDŽOV - Ing. Robert Mencl1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
J.E. Purkyně 1621, Nový Bydžov Bezdlužná

Zajišťování znaleckých posudků nemovitostí a tržní oceňování budov, geodetické práce, vytyčení stavby, znalecké posudky.

3RenoArt s.r.o. - restaurování památek

Obnova a restaurování památkových objektů. Provádíme kompletní dodávky restaurátorských prací a inženýrskou činnost v oboru. Zajišťujeme rekonstrukce historických interiérů i exteriérů.

4Melich Jiří

Zajištění komplexních služeb v oblasti oceňování, prodeje a nákupu nemovitostí.

5Hejna Zdeněk

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Bělidle 966, Týniště nad Orlicí Bezdlužná

Provádění znaleckých posudků administrativních cen pro daňové účely a odhadů obvyklých tržních ocenění nemovitostí (objektů obytných, průmyslových i zemědělských, porostů a pozemků) pro dědická řízení, jednání s finančními ústavy za účelem zástavy nemovitostí, pro insolvenční řízení, převody…

6Reality Hlaváčová spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(6)
Smilova 777, Pardubice Bezdlužná

Klasická realitní činnost s úplným odborným a právním servisem, byty, domy, reality, prodej, pronájem, soudní, znalecké posudky, oceňování, hypotéky. Váš obchodní partner s tradicí od roku 1993.

7Ehrenbergerová Stanislava

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Fortenská 138, Chrudim Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti oceňování nemovitostí.

8V - INŽENÝRING s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Smilova 431, Pardubice Bezdlužná

Zabýváme se komplexními inženýrskými činnostmi a zajišťujeme bezproblémovou přípravu a realizaci výstavby. Zastupujeme zákazníky na úřadech a získáváme pro ně územní i stavební povolení, navrhujeme kompletní projekty staveb, provádíme tržní hodnoty objektů i stavebně technických stavů a mnoho…

9Jiří Chvojka

Prachovice 7, Dašice Bezdlužná

Jiří Chvojka, se sídlem Prachovice 7, 530 02, Dašice, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

10VYMETÁLEK ANTONÍN Ing.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Štefánikova 306/4, Moravské Předměstí… Bezdlužná

VYMETÁLEK ANTONÍN Ing., se sídlem Štefánikova 306/4, 500 11, Moravské Předměstí-Hradec Králové, v okrese Hradec Králové a v kraji Královehradecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1990. Předmětem podnikání je:…


Firmy v dalších lokalitách


Znalecké posudky na objekty v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Znalecké posudky jsou vytvářeny odborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi v oboru. Tyto posudky jsou založeny na pečlivém průzkumu trhu a na analýze vlastností daného objektu. Znalecké posudky jsou tedy nezbytné pro každého, kdo se chce pohybovat v oblasti nemovitostí v oblasti Východní Čechy a okolí.