Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Nabízíme váhy, laboratorní přístroje a pomůcky, viskozimetry, mikroskopy, učební pomůcky, laboratorní, lékárenský, interiérový a školní nábytek. Zařídíme laboratoře a učebny. Zastupujeme firmy A&D, GFL, M.A.D., H+H, Adam, Rouilly, MicroMedical.
Tradiční partner lékáren v ČR s více než 50.000 produkty a rychlými dodávkami do 48 hodin. Nabízíme moderní logistické služby pro lékárny a dodavatele, podporujeme transparentní spolupráci a společenskou odpovědnost. Naším cílem je spokojenost našich partnerů.
Výroba a prodej zdravotnických diagnostických prostředků in vitro pro humánní i veterinární mikrobiologii, mykologii a potravinářství. Provádíme mikrobiologické zkoušky sterilních a nesterilních zdravotnických přípravků. Jako jediní v ČR děláme test na pyrogenní látky. Zaměřujeme se také na…
Specializujeme se na prodej ochranných pracovních pomůcek včetně pracovních rukavic, oděvů a obuvi pro různé profese. Naše produkty zajišťují bezpečnost a pohodlí při práci v náročných podmínkách.
Firma prodává vybavení pro zdravotrnická zařízení.
Zdravotní potřeby a pomůcky.
Poskytujeme komplexní stomatologickou léčbu a péči, dbáme na prevenci v oblasti orálního zdraví.
Prodej zdravotního nábytku a spotřebního zdravotnického materiálu. Nabídka dentálního materiálu a vybavení pro ordinace.
Poskytujeme kvalitní, komplexní a odbornou domácí zdravotní péči pro všechny věkové skupiny. Zaměřujeme se na ošetřovatelskou péči, rehabilitaci, vypůjčení zdravotnických potřeb a intenzivní domácí péči. Naše služby jsou šité na míru individuálním potřebám klientů.
Nabízíme špičkové optické služby a kvalitní dioptrické a sluneční brýle s profesionálním přístupem. Naše pobočky v Hradci Králové a Novém Bydžově jsou připraveny pomoci každému zákazníkovi s výběrem.
Na portálu Netfirmy.cz v oboru Zdravotnické pomůcky pro seniory najdete 139 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 42 firem v regionu Divec.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.