Zdravotní oděvy jsou nezbytnou součástí práce v zdravotnictví, které zajišťují hygienu a bezpečnost. Široký výběr takových oděvů, jako jsou bílé pláště, zdravotnické uniformy a ochranné pomůcky, naleznete i v lokalitě Hradec Králové. Tyto oděvy kombinují pohodlí s funkčností, což je pro profesionály v oboru klíčové.
1–7 firem z 7 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Specializujeme se na prodej ochranných pracovních pomůcek včetně pracovních rukavic, oděvů a obuvi pro různé profese. Naše produkty zajišťují bezpečnost a pohodlí při práci v náročných podmínkách.
Prodáváme pracovní oděvy, pracovní a zdravotní obuv, ochranné pracovní pomůcky, zdravotnické oděvy a obuv, alkohol testery. V internetovém obchodu nabízíme i elektrické nářadí a zahradní techniku.
Nabízíme široký výběr pracovních oděvů, obuvi a ochranných pomůcek, které kvalitně zabezpečují zdraví a bezpečnost našich zákazníků. Specializujeme se na produkty pro stavebnictví, průmysl, zdravotnictví a obchod, abychom zajistili, že se zákazník vždy vrátí spokojený.
Poskytujeme široké spektrum profesionálních služeb v oblasti náhradního plnění. Naše služby zahrnují technické práce, reklamní služby a pronájem prostor. Specializujeme se na spolupráci s osobami se zdravotním postižením a dodáváme kvalitní a spolehlivé řešení.
Specializujeme se na výrobu a prodej pracovních oděvů pro potravinářství, gastronomii a zdravotnictví. Vyrábíme různé pracovní oděvy, kuchařské oděvy, zdravotnické oděvy, lékařské košile a haleny, operační oblečení a lékařské pláště. Navštivte náš e-shop nebo naši prodejnu v Jablonci nad Nisou.
Poskytujeme kvalitní textilní zdravotnické ošacení a obuv pro nemocnice, domovy důchodců a další zařízení. Specializujeme se na výrobu operačního prádla, rund, ložního prádla a zdravotnických produktů přizpůsobených potřebám našich klientů.
Nabízíme kvalitní textilní zdravotnické ošacení a obuv pro nemocnice, ústavy sociální péče, domovy důchodců a další instituce. Zaměřujeme se na drobné zakázky a jsme certifikováni Textilním zkušebním ústavem v Brně.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.