Závodní lékaři – Východní Čechy

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1MUDr. Havlíčková Renata, s.r.o.1 pobočka

Štefánikova 535/48, Hradec Králové
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná Ověřená

Praktický lékař pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou a závodní preventivní péči. Provádíme vyšetření pro řidičský průkaz, sportovní kluby apod. Laboratorní odběry, EKG, očkování, pomoc při odvykání kouření, apod. Přijímáme nové pacienty. Možnost objednání středa - odpoledne…

2Medika Hradec Králové, s.r.o.6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Riegrovo nám. 914, Hradec Králové

Nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu.Je zaměřena na léčbu ambulantního typu, prevence a závodní preventivní péči, včetně vstupních a preventivních prohlídek zaměstnanců železniční a silniční dopravy (vyšetření řidičů - EEG,neurologické, psychologické). Součástí polikliniky je i lékárna …

3T - AMBULANCE s.r.o.

Jeronýmova 750, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Samostatná ordinace praktického lékaře pro dospělé, závodní lékař.

4Medica - Langer s.r.o.

Medica - Langer, - ordinace praktického lékaře pro dospělé. Ordinace infekčních a tropických nemocí. Naleznete nás v Broumově, Police nad Metují, Teplice nad Metují.

5MUDr. ZELENÝ s.r.o.1 pobočka

gen. Svobody 39, Černožice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro dospělé v Černožicích. Nabízíme komplexní lékařskou péči s důrazem na profesionální a individuální přístup. Mezi naše služby patří preventivní prohlídky, závodní preventivní péče a pravidelné očkování. Přijímáme nové pacienty. Kontaktujte nás!

6Klíma Lubomír, MUDr.

Tomáše Svobody 141, Kopidlno
Dnes už má zavřeno

Privátní praktický lékař pro dospělé poskytuje diagnostickou a léčebnou péči, závodní péči, preventivní prohlídky zdravotního stavu a péči o nekomplikované pacienty s diabetem II. stupně.

7MUDr. Kurský Štěpán- praktický lékař

Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.

8MUDr. Holcová Zuzana

Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktické lékařky pro dospělé, Rychnov nad Kněžnou. MUDr. Holcová Zuzana poskytuje preventivní, diagnostickou a léčebnou péči v oboru praktického lékařství pro dospělé, odborná vyšetření, závodní péči, aplikaci očkovacích látek a odběry biologického materiálu na následné rozbory.

9Laštůvková Jarmila MUDr.2 pobočky

náměstí Na Podkově 4, Bystré
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Samostatná ordinace praktického lékaře pro děti a dorost.

10MUDr. Ivan Miro

Masarykovo náměstí…, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Samostatná ordinace praktického lékaře pro dospělé se závodní péčí. Zajišťujeme diagnostickou, léčebnou a preventivní péči.


Firmy v dalších lokalitách


Závodní lékaři v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Závodní lékaři najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Východní Čechy.