CRP vyšetření – Východní Čechy

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1MUDr. Havlíčková Renata, s.r.o.1 pobočka

Štefánikova 535/48, Hradec Králové
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Praktický lékař pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou a závodní preventivní péči. Provádíme vyšetření pro řidičský průkaz, sportovní kluby apod. Laboratorní odběry, EKG, očkování, pomoc při odvykání kouření, apod. Přijímáme nové pacienty. Možnost objednání středa - odpoledne…

2Bártová Eva, MUDr.

Komenského 323, Nová Paka
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

MUDr. Eva Bártová v rámci praktického lékařství pro děti a dorost zajišťuje pravidelné diagnostickou a léčebnou péči, preventivní prohlídky, standartní i nadstandartní očkování a odběry krve a biol. materiálu na následné rozbory.

3MUDr. Evženie Bartoňová

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Sukovy sady 660, Hradec Králové

Praktická lékařka pro děti a dorost provádějící i aplikaci náušnic, relaxační masáže dětí a kojenců, návštěvy u pacientů, vyšetření CRP a nadstandartní očkování.

4MUDr. Hana Jirásková1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Záhumenská 445, České Meziříčí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost. Pečujeme o zdraví kojenců, dětí a mladistvých do 19ti let. Vyšetření dutin, vyšetření CRP. Očkování nepovinných vakcín. Nadstandardní očkování pacientů.

5MUDr. Chvalinová Jana

Barákova 582, Jičín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Praktická lékařka pro děti a dorost - očkování, preventivní prohlídky, poradna pro kojence, nadstandardní očkování, potvrzení na vyžádání, močový analyzátor, CRP. Volná kapacita pro nové pacienty v omezené míře. Smluvní vztah se všemi pojišťovnami.

6ADDLIP MUDr. Jiřina Lipenská s.r.o.

Bratří Štefanů 895/1, Hradec Králové
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provoz ordinace praktické lékařky pro děti a dorost. Provádíme nastřelování a klasické propíchnutí ušního lalůčku. Nepovinná očkování, CRP vyšetření, streptest.

7Brožková Stanislava, MUDr.

Pražského povstání…, Trutnov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost poskytuje léčebnou a preventivní péči, odběry biologického materiálu a aplikaci očkovacích látek.

8MUDr. Ryšavá Věra

Modrá 1977, Náchod Bezdlužná

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost do 19 let. Komplexní pediatrická péče v příjemném a komfortním prostředí, poradenství, preventivní péče i ošetřování akutních stavů. Homeopatie na objednání. Vyšetření CRP, Strep A.

9Karlová Vladimíra, MUDr. - Praktická dětská lékařka

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Pardubická 752, Hradec Králové Bezdlužná

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost. Kromě standartní péče poskytujeme vyšetření CRP (zvážení nutnosti podávání antibiotik) a provádíme piersing ušních boltců. Přijímáme nové pacienty.

10Pediatrie Dvůr Králové s.r.o. - MUDr. Ilona Vaisová

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost. Kromě standardního vybavení ordinace pro praktického lékaře pro děti a dorost poskytujeme vyšetření CRP (umožní racionálně zvážit nutnost podávání antibiotik), vyšetření otoskopem. Streptest - rychlé vyšetření streptokoka skupiny A (angína) - provádí se…


Firmy v dalších lokalitách


CRP vyšetření v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru CRP vyšetření najdete 31 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 28 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Východní Čechy.