Zakázková výroba elektrotechniky – Východní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1AWOS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Výzkumná 79, Pardubice

Zakázkový vývoj a výroba průmyslové elektroniky, konstrukční činnost v elektrotechnice, návrh, konstrukce a dodávky desek s plošnými spoji, SMT technologie, osazování DPS, fotoplottservis, sítotiskové šablony, lakování desek na zakázku.

2EKOKLIMA A/C s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Skořenice 142, Skořenice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

EKOKLIMA A/C s.r.o. Choceň vyrábí, dodává, montuje a provádí servis klimatizační techniky pro vozidla na českém a slovenském trhu od roku 1998. Při své činnosti firma využívá zkušeností zaměstnanců dlouhodobě pracujících v oboru chladicí a klimatizační techniky, konstruktérů a mechaniků vyučených v…

3Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová, Habrmanova 15401 pobočka

2.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Habrmanova 1540, Česká Třebová Bezdlužná

Vyšší odborná škola a Střední škola technická v České Třebové nabízí řadu technických učebních oborů, maturitních oborů, ale také příležitost studia na vyšší odborné škole s možností získat titul diplomovaný specialista (DiS.). Naši absolventi naleznou široké pracovní uplatnění.

4KRC SRO & CO, k.s.

Výrobním programem je výroba drátových rezistorů tmelených a smaltovaných nebo rezistorů dle specifikace zákazníka. Drátový rezistor je pasivní elektrotechnická součástka vyráběná pro elektrotechnický i pro automobilový průmysl.


Firmy v dalších lokalitách


Zakázková výroba elektrotechniky v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Zakázková výroba elektrotechniky najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.