Zakázková výroba elektrotechniky – Východní Čechy

Zakázková výroba elektrotechniky je oblastí, která se v oblasti Východní Čechy stává stále populárnější. Díky individuálnímu přístupu k zákazníkům a vysoké kvalitě výrobků se zde nachází mnoho úspěšných firem.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1PROMESA, s.r.o.

5. května 282, Chrast
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou plošných spojů pro elektrotechnický průmysl. Vyrábíme a dodáváme desky plošných spojů a SMT šablony pro tištěné spoje, provádíme osazování DPS SMT a THT komponenty. Vyrábíme na zakázku ve velkých i malých sériích.

2AWOS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Výzkumná 79, Pardubice

Zakázkový vývoj a výroba průmyslové elektroniky, konstrukční činnost v elektrotechnice, návrh, konstrukce a dodávky desek s plošnými spoji, SMT technologie, osazování DPS, fotoplottservis, sítotiskové šablony, lakování desek na zakázku.

3EKOKLIMA A/C s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Skořenice 142, Skořenice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

EKOKLIMA A/C s.r.o. Choceň vyrábí, dodává, montuje a provádí servis klimatizační techniky pro vozidla na českém a slovenském trhu od roku 1998. Při své činnosti firma využívá zkušeností zaměstnanců dlouhodobě pracujících v oboru chladicí a klimatizační techniky, konstruktérů a mechaniků vyučených v…

4Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová, Habrmanova 15401 pobočka

Vyšší odborná škola a Střední škola technická v České Třebové nabízí řadu technických učebních oborů, maturitních oborů, ale také příležitost studia na vyšší odborné škole s možností získat titul diplomovaný specialista (DiS.). Naši absolventi naleznou široké pracovní uplatnění.


Firmy v dalších lokalitách


Zakázková výroba elektrotechniky v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Tyto společnosti se specializují na výrobu elektrotechnických zařízení na míru, která splňují přesně požadavky zákazníka. Díky moderním technologiím a kvalifikovaným pracovníkům jsou tyto výrobky nejen funkční, ale také esteticky působivé. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro zakázkovou výrobu elektrotechniky v oblasti Východní Čechy, určitě se nebudete muset dlouho shánět.