Montáž, instalace silnoproudých rozvodů – Východní Čechy

Montáž a instalace silnoproudých rozvodů jsou v oblasti Východní Čechy velmi důležité. Bez nich by nebylo možné zajišťovat bezpečné a spolehlivé fungování elektrických zařízení.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Callipso Pardubice s.r.o.

generála Svobody 56, Pardubice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

CALLIPSO PARDUBICE s.r.o. provádí veškeré elektromontážní práce elektrických zařízení do 1000 V, včetně projektu a dodávky.. Revize elektrických strojů, elektroinstalací a hromosvodů zajišťujeme pomocí kvalitních měřících přístrojů a výrobu rozvaděčů.

2ELEKTRO MOSEV spol. s r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(33)
Vážní, Hradec Králové Bezdlužná

Výroba, prodej, servis a montáž pro výtahy. Výroba ocelových konstrukcí. Provádíme montáže elektroinstalace, vyrábíme a montujeme rozvaděče. Zajišťujeme servis výtahů. Stavební firma.

3ELMONT Březovský a spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Nádražní 40, Opočno Bezdlužná

Montáž, oprava a údržba vyhrazených elektrických zařízení, výroba rozváděčů nízkého napětí. Elektroinstalatérské práce.

4ELREG PARDUBICE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Arnošta z Pardubic…, Pardubice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Elektromontážní práce, elektro instalace, rozvody, NN, VN, VO, STA, SAT, telekomunikační, domovní elektroinstalace, strukturovaná kabeláž. Montujeme zabezpečovací čidla, protipožární systémy EZS, EPS. Dodáme antény, satelity, osvětlení, ozvučení.

5ELEKTRO - SYCHRA, spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(36)
Jilemnického 233, Ústí nad Orlicí
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Elektro Sychra zajišťuje veškerý druh elektromontáží, mezi které patří především elektrické instalace budov, montáže osvětlení, elektro revize, revize hromosvodů, opravy elektrických rozvodů a montáže veřejného osvětlení. Zajišťuje také silnoproudé montáže jako jsou průmyslové kabelové rozvody a…

6GAMET elektro, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Žižkova 165, Dašice Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní dodávky silnoproudých a světelných instalací, kabelových rozvodů NN a veřejného osvětlení včetně zemních prací, údržbu a servis elektrických zařízení. Rovněž dodáváme infračervené topné systémy.

7Enermo, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Sloupno 98, Smidary Bezdlužná

Nabízíme montáž silnoproudých a slaboproudých rozvodů, zabezpečovací systémy a požární systémy, měření a regulaci, elektro revize. Spolupracujeme se skupinou ČEZ. Dále zajišťujeme zamečnické práce a stavební činnost.

8Kubový Michal - ELIN Choceň

4.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Třešňová 1579, Choceň Bezdlužná

Elektrické instalace slaboproudého a silnoproudého napětí.

9Renner Jaroslav - Elektro - Servis

Provádíme komplexní silnoproudé a slaboproudé elektromontáže. Elektroinstalační práce v rodinných domcích, bytech, firem, škol, atd. Dále nabízíme opravy vybraných elektronických zařízení a elektroniky.


Firmy v dalších lokalitách


Montáž, instalace silnoproudých rozvodů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Profesionální technici se v této oblasti specializují na montáž a instalaci rozvodů v průmyslových objektech, administrativních budovách, ale i v obytných domech. Díky jejich zkušenostem a odbornosti jsou schopni zajistit kvalitní a bezpečnou práci. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro montáž a instalaci silnoproudých rozvodů v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí.