Výuka zobcové flétny – Východní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Základní umělecká škola Melodie, s.r.o.7 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 334, Hořice Ověřená

Základní umělecká škola se zaměřením na výuku: HUDEBNÍHO OBORU (klavír, elektronické klávesy, zobcová flétna, příčná flétna, klarinet, trubka, klasická kytara, elektrická kytara, housle, bubny, zpěv). VÝTVARNÉHO OBORU (kresba, malba, modelování, grafika, různé výtvarné techniky). TANEČNÍHO OBORU …

2Mateřská škola Kamínek

Ke Kamenci 1601, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Mateřská škola pro 52 dětí. Jsme dvoutřídní mateřská škola se zaměřením na přípravu dětí do školy a estetickou výchovu dětí. Výuka anglického jazyka. Provozujeme kroužky: zobcová flétna, plavání, výtvarný kroužek Šikulka. Poskytujeme logopedickou péči. Pracujeme podle projektu " Toulavý kamínek".

3Mateřská škola Klubíčko Pardubice

Mateřská škola pro 145 dětí s jídelnou. Součástí školky jsou 2 třídy s výukou pedagogiky Montessori, 3 třídy s běžnou výukou a speciální logopedická třída. Nabídka zájmových aktivit jako je hra na zobcovou flétnu, angličtina, keramika, lyžařský kurz a další. Možnost využití logopedické poradny.

4Základní umělecká škola Jindřicha Pravečka, Lanškroun, nám. A. Jiráska 31 pobočka

Základní umělecká škola se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných a tanečních oborů.

5Základní škola České Heřmanice

Základní škola České Heřmanice je malotřídní škola pouze s ročníky prvního stupně. Kapacita školy je 40 žáků, kapacita školní družiny je 25 žáků. Nabízíme činnost v zájmových kroužcích (počítačový, hra na zobcovou flétnu, sportovní kroužek). Součástí je školní jídelna a školní družina.

6Základní škola a mateřská škola, Librantice, okres Hradec Králové

Provozujeme Základní školu a mateřskou školu Librantice. ZŠ je málotřídní základní škola, která poskytuje základní vzdělání žákům 1.stupně. Po vyučování mají děti možnost navštěvovat školní klub a školní družinu s mnoha zájmovými kroužky. Nabízíme rozšířenou výuku anglického jazyka a plaveckou…


Firmy v dalších lokalitách


Výuka zobcové flétny v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Výuka zobcové flétny najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.