Kroužek zobcová, příčná flétna – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho hudebních nadšenců, kteří se věnují hře na různé hudební nástroje. Mezi nejoblíbenější patří kroužek, zobcová, příčná a flétna.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1ZŠ a MŠ Kukleny Hradec Králové

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská třída 198, Hradec Králové Bezdlužná

Provozujeme základní školu pro 520 žáků s družinou a jídelnou. Žáci mohou navštěvovat kroužky, jako je hra na kytaru, flétnu, keramický a modelářský kroužek, florbal, volejbal, tanec, gymnastika, pěvecký sbor a školní žákovské rádio.

2Mateřská škola Sluníčko Hradec Králové, Štefánikova 3731 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Štefánikova 373, Hradec Králové Bezdlužná

Mateřská školka pro 150 dětí. Nabízíme doplňkové činnosti pro děti: výtvarný a pracovní kroužek, keramika a glazování, pěvecký sbor Větrník, logopedická prevence, anglický jazyk, plavání, hra na flétnu, dětská jóga.

3Základní škola a mateřská škola Rychnov nad Kněžnou, Roveň 60

Roveň 60, Rychnov nad Kněžnou
Otevřeno od 6:15
Bezdlužná

Základní škola a mateřská škola patří mezi školy malotřídní. Nachází se v obci 4 km od Rychnova nad Kněžnou. Je spádovou školou pro Dlouhou Ves. Žáci dojíždějí i z Jahodova a Pekla nad Zdobnicí. Děti se mohou zapojit do zájmových kroužků např. hraní na flétnu, vaření, pohybové hry a další.…

4Mateřská škola Kamínek

Ke Kamenci 1601, Pardubice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Mateřská škola pro 52 dětí. Jsme dvoutřídní mateřská škola se zaměřením na přípravu dětí do školy a estetickou výchovu dětí. Výuka anglického jazyka. Provozujeme kroužky: zobcová flétna, plavání, výtvarný kroužek Šikulka. Poskytujeme logopedickou péči. Pracujeme podle projektu " Toulavý kamínek".

5Mateřská škola Přelouč, Kladenská 1332, okres Pardubice

Mateřská škola pro 275 dětí s jídelnou. Zaměřujeme se na správný zdravotní a pohybový i duševní vývoj dítěte. Dále provozujeme zájmové aktivity, jako je plavání, hra na flétnu, maňáskové divadlo, pěvecký, taneční a keramický kroužek. Poskytujeme též logopedickou péči.

6Mateřská škola Pardubice, Wintrova II/579

Wintrova II 579, Pardubice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Mateřská škola Pardubice, Wintrova sídlí v jednopatrové vile s celodenním provozem, s kapacitou 50 dětí, dvoutřídní, částečně heterogenní (3 - 4,5 a 4,5 - 6 let). V každé třídě je zapsáno 25 dětí. Hudebně dramatické zaměření. Provozujeme kroužky flétny, výtvarné výchovy a výuku angličtiny.

7Základní škola Ústí nad Orlicí, Školní 75

Naše škola je školou malotřídní a žákům nabízíme nejenom kvalitní a zajímavou výuku, ale také množství školních i mimoškolních aktivit.

8Masarykova základní škola, Klášterec nad Orlicí

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Klášterec nad…, Klášterec nad Orlicí Bezdlužná

Provozujeme základní školu pro 180 žáků. K dispozici je družina a jídelna. Škola vydává školní časopis a zajišťuje žákům zájmové kroužky. Děti si můžou vybrat kroužek náboženství, informatiky, hry na flétnu, bubny či šachový kroužek. Sborový zpěv, sportovní hry, florbal.

9Dům dětí a mládeže Duha Ústí nad Orlicí, Špindlerova 1167

4.6
★★★★★
★★★★★
(75)
Špindlerova 1167, Ústí nad Orlicí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabídka řady aktivit a klubových činností pro zájemce všech věkových kategorií. Provoz horolezecké stěny, pétanque a zájmových kroužků.

10Dům dětí a mládeže Chrudim1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Palackého třída 418, Chrudim
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Dům dětí a mládeže s pestrou nabídkou zájmových kroužků v Chrudimi. Pořádáme vědomostní soutěže, letní tábory, plavání, turnaje, sportovní soutěže, společenské akce. Tak neváhej a přidej se mezi nás, těšíme se na Tebe!


Firmy v dalších lokalitách


Kroužek zobcová, příčná flétna v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Tyto nástroje mají své specifické vlastnosti a charakteristický zvuk, kterým dokážou okouzlit posluchače.

Kroužek je malý dřevěný nástroj, který se používá především v dechové hudbě. Jeho zvuk je jasný a pronikavý, a proto se často používá jako sólový nástroj. Zobcová je další dechový nástroj, který se vyznačuje svým charakteristickým zvukem. Je to nástroj s jednoduchou konstrukcí, který se snadno ovládá.

Příčná flétna je nástroj, který se používá v symfonické hudbě. Je to nástroj s velkým rozsahem a jemným zvukem. Flétna je nástroj, který se používá v mnoha hudebních žánrech. Je to nástroj s velkým rozsahem a jemným zvukem.

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho hudebních škol, kde se můžete naučit hrát na tyto nástroje. Pokud máte zájem o hru na kroužek, zobcovou, příčnou nebo flétnu, neváhejte a zaregistrujte se na kurz. Získáte tak nejen nové zkušenosti, ale také se seznámíte s dalšími