Kroužek sólový, sborový zpěv – Východní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Základní škola Jičín, Poděbradova

Výstavba budovy školy byla dokončena 30. června 1892 podle plánů ing. Peka. V prosinci roku 1960 byla vybudována v zaniklém hostinci U Žďánských tělocvična, další třída a dílna. Po roce 1989 zde začla fungovat i školní jídelna. Na podzim roku 2013 byla zateplena původní budova školy a firma KASTEN…

2Základní škola Rohovládova Bělá, okres Pardubice

Jsme úplná základní škola (1. - 9.) s bezbariérovým přístupem, dvěma odděleními školní družiny. Kromě krásné velké tělocvičny máme pro své žáky i učebnu PC s 22 žákovskými stanicemi (Win 7), novou "Školní knihovnu", učebnu Fy-Ch, Př-Z, Vv, Hv, Cvičnou kuchyň, Dílnu, Jazykovou učebnu a dvě…

3Masarykova základní škola, Klášterec nad Orlicí

Provozujeme základní školu pro 180 žáků. K dispozici je družina a jídelna. Škola vydává školní časopis a zajišťuje žákům zájmové kroužky. Děti si můžou vybrat kroužek náboženství, informatiky, hry na flétnu, bubny či šachový kroužek. Sborový zpěv, sportovní hry, florbal.

4Základní umělecká škola Slatiňany

Základní umělecká škola se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných, tanečních oborů.

5Základní škola Osík, okres Svitavy

Osík 198, Osík Bezdlužná

Provozujeme Základní školu Osík. Součástí je školní jídelna a školní družina. Nabízíme zájmové kroužky: angličtina hrou, informatika, mladí hasiči, myslivecký kroužek, náboženství, sborový zpěv a sportovní hry.

6Základní škola a mateřská škola Dříteč, okres Pardubice

Provozujeme Základní školu a Mateřskou školu Dříteč v okrese Pardubice. K dispozici je školní družina a školní jídelna. Nabízíme pro studenty počítačový a keramický kroužek, angličtinu, pěvecký sbor, atletický kroužek.

7Mateřská škola Vrchlabí, Labská

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Labská 338, Vrchlabí Bezdlužná

Trojtřídní Mateřská škola pro 71 dětí s jídelnou. Dětem nabízíme různorodé aktivity i formou zájmových kroužků (např. zpěv, logopedická péče, plavecký výcvik...).

8BONI PUERI - základní umělecká škola Hradec Králové

Soukromá základní umělecká škola českého chlapeckého sboru pro 250 žáků.


Firmy v dalších lokalitách


Kroužek sólový, sborový zpěv v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Kroužek sólový, sborový zpěv najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.