Výstavba průmyslových staveb je klíčovým faktorem pro rozvoj podnikání. Kvalitně realizované projekty přinášejí vysokou efektivitu a praktičnost. Ať už plánujete výrobní haly, skladové areály nebo technologická centra, důležitá je volba odpovídajících materiálů a technologií. V lokalitě Borek máte možnost využít odborníků s potřebnými zkušenostmi.
1–10 firem z 229 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Provádění půdních vestaveb, sádrokartonových příček včetně zateplení, kazetové podhledy.
Výstavba rodinných domů, rekonstrukce interiérů, provádění fasád, zateplení fasád, rekonstrukce rodinných domů a bytů.
Nabízíme kompletní dodávky střech, rekonstrukce střech, pokrývačské práce, tesařské práce, klempířské práce, výroba klempířských prvků, montáž střešních oken, výstavba nadstřešních částí komínů, zpracování cenové nabídky zdarma.
Stavební firma, stavby: generální dodávky občanských a průmyslových staveb, výstavba rodinných domů na klíč, provádění rekonstrukcí veškerých stavebních objektů, provádění půdních vestaveb.
Specializujeme se na výstavbu rodinných domů, rekonstrukce a další stavební práce. Naším cílem je splnit očekávání našich zákazníků pomocí individuálního přístupu a dlouholetých zkušeností v oboru.
Provádíme výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce bytových a nebytových objektů i bytových jader a pokládku obkladů a dlažeb.
Nabídka projektování a inženýrských služeb pro občanskou a bytovou výstavbu.
Finalprojekt - Bc. Ondřej Pešek, se sídlem Karla Poura 312, 533 75, Dolní Ředice, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…
Nabízíme výstavbu střešních konstrukcí.
Voda, topení, plyn. Dále zajištjeme kompletní dodávky a montáž ústředního topení, vodoinstalace, plynofikace, výstavbu vodovodů, kanalizačních sítí, zemní práce a povrchové úpravy.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.