Výroba, prodej, revize vodních hasících přístrojů, hs – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází řada společností, které se specializují na výrobu, prodej a revizi vodních a hasících přístrojů. Tyto přístroje jsou nezbytné pro ochranu majetku a životů v případě požáru.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1SLUPO - Pozděna

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Na Výsluní 276, Dolní Radechová

Nabídka protipožární ochrany staveb, hasících přístrojů, hydrantů, protipožárních dveří, ucpávek a projektů.

2TEPOSTOP

5.0
★★★★★
★★★★★
(21)
Pardubická 1777, Přelouč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vybírejte z pestré a kompletní nabídky detektorů a hasicích přístrojů s příslušenstvím. Provozujeme přehledný e-shop, kde nabízíme hasicí přístroje určené do vozů, rodinných domů i na pracoviště. Chraňte své blízké, sebe i svůj majetek a pořiďte si spolehlivou požární ochranu.

3HASTEX & HASPR s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(46)
Srch 229, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hastex & Haspr s.r.o. vyrábí již přes dvacet let hasicí přístroje, hasicí techniku a zabezpečuje k nim příslušenství a kompletní servis včetně povinných revizí. Naleznete zde široký sortiment hasicích přístrojů naší výroby, ale i další prostředky protipožární ochrany. Provádíme i kompletní servis a…

4HaasMont s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Vysokov 164, Česká Skalice Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, servisem a revizemi hasicích přístrojů či protipožárních dveří, vrat a stěn. Provádíme instalace požárních prostupů a ucpávek. Kompletní požární ochrana.

5Sládeček Pavel

Kontrola, servis, revize, prodej a plnění práškových, vodních a plynových hasících přístrojů. Servis hydrantů. Zprostředkování školení PO a BOZP.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba, prodej, revize vodních hasících přístrojů, hs v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výroba a prodej těchto přístrojů je velmi důležitá, ale stejně tak důležitá je i jejich pravidelná revize. Pouze tak může být zajištěna jejich správná funkčnost v případě nouze. V oblasti Východní Čechy najdete řadu odborníků, kteří se v této oblasti vyznají a jsou schopni vám poradit s výběrem správného přístroje a zajistit jeho pravidelnou revizi.