Výroba, prodej, revize práškových hasících přístrojů, hs – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází řada společností, které se specializují na výrobu, prodej a revizi práškových hasicích přístrojů. Tyto přístroje jsou nezbytnou součástí každého bezpečnostního plánu a slouží k ochraně majetku a životů lidí.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1KDLAK s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Dolní Třešňovec 177, Lanškroun
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Vyrábíme hasící přístroje a tlakové nádoby. Dále nabízíme stříkání komaxitem a tryskání metacími koly. Spolupracujeme s řadou významných firem. Své služby nabídneme rádi i vám. Pro partnery i koncové uživatele poskytujeme následující služby: tryskání metacími koly, stříkání komaxitem (tribo a…

2SLUPO - Pozděna

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Na Výsluní 276, Dolní Radechová

Nabídka protipožární ochrany staveb, hasících přístrojů, hydrantů, protipožárních dveří, ucpávek a projektů.

3HASPR - CZ s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(32)
Pardubická 410, Opatovice nad Labem

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti PO a BOZP včetně revizí a servisu. Dodáváme hydranty, hasicí přístroje,požární klapky, ucpávky, tlakové nádoby, prostupy a protipožární dveře. Plníme lahve CO2 a další technické plyny. Provádíme povrchovou úpravu práškovými barvami. Certifikát ISO 9001:2008.

4TEPOSTOP

4.9
★★★★★
★★★★★
(21)
Pardubická 1777, Přelouč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vybírejte z pestré a kompletní nabídky detektorů a hasicích přístrojů s příslušenstvím. Provozujeme přehledný e-shop, kde nabízíme hasicí přístroje určené do vozů, rodinných domů i na pracoviště. Chraňte své blízké, sebe i svůj majetek a pořiďte si spolehlivou požární ochranu.

5HASTEX & HASPR s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(46)
Srch 229, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hastex & Haspr s.r.o. vyrábí již přes dvacet let hasicí přístroje, hasicí techniku a zabezpečuje k nim příslušenství a kompletní servis včetně povinných revizí. Naleznete zde široký sortiment hasicích přístrojů naší výroby, ale i další prostředky protipožární ochrany. Provádíme i kompletní…

6HASVEL s.r.o.

Nedošín.31, Litomyšl
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se požární technikou již od roku 1994. Máme dlouholeté zkušenosti s revizemi, opravami, montážemi, servisem a prodejem hasicí techniky. V našem sortimentu naleznete: Hasicí přístroje, hydranty a jejich příslušenství. Dále nabízíme hadice, proudnice a armatury. V našem e-shopu si můžete…

7HaasMont s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Vysokov 164, Česká Skalice Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, servisem a revizemi hasicích přístrojů či protipožárních dveří, vrat a stěn. Provádíme instalace požárních prostupů a ucpávek. Kompletní požární ochrana.

8GEISLER Zdeněk

Nabídka hasicích přístrojů a hydrantů. Zajišťování kontrol, oprav a tlakových zkoušek hydrantů.

9Sládeček Pavel

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jozífova 377, Opatovice nad Labem Bezdlužná

Kontrola, servis, revize, prodej a plnění práškových, vodních a plynových hasících přístrojů. Servis hydrantů. Zprostředkování školení PO a BOZP.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba, prodej, revize práškových hasících přístrojů, hs v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky kvalitní výrobě a pravidelné revizi jsou práškové hasicí přístroje spolehlivým pomocníkem v případě vzniku požáru. V oblasti Východní Čechy je možné najít širokou nabídku těchto přístrojů, které jsou vhodné pro různé typy prostor a situací. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele práškových hasicích přístrojů v oblasti Východní Čechy, určitě si vyberete z nabídky kvalitních výrobců a prodejců.