Výroba, prodej, revize pěnových hasících přístrojů, hs – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází řada společností, které se specializují na výrobu, prodej a revizi pěnových hasicích přístrojů. Tyto přístroje jsou nezbytné pro ochranu majetku a životů v případě požáru.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1SLUPO - Pozděna

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Na Výsluní 276, Dolní Radechová

Nabídka protipožární ochrany staveb, hasících přístrojů, hydrantů, protipožárních dveří, ucpávek a projektů.

2TEPOSTOP

4.9
★★★★★
★★★★★
(21)
Pardubická 1777, Přelouč
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vybírejte z pestré a kompletní nabídky detektorů a hasicích přístrojů s příslušenstvím. Provozujeme přehledný e-shop, kde nabízíme hasicí přístroje určené do vozů, rodinných domů i na pracoviště. Chraňte své blízké, sebe i svůj majetek a pořiďte si spolehlivou požární ochranu.

3HASTEX & HASPR s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(46)
Srch 229, Pardubice
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Hastex & Haspr s.r.o. vyrábí již přes dvacet let hasicí přístroje, hasicí techniku a zabezpečuje k nim příslušenství a kompletní servis včetně povinných revizí. Naleznete zde široký sortiment hasicích přístrojů naší výroby, ale i další prostředky protipožární ochrany. Provádíme i kompletní…

4HASVEL s.r.o.

Nedošín.31, Litomyšl
Otevřeno od 8:00

Zabýváme se požární technikou již od roku 1994. Máme dlouholeté zkušenosti s revizemi, opravami, montážemi, servisem a prodejem hasicí techniky. V našem sortimentu naleznete: Hasicí přístroje, hydranty a jejich příslušenství. Dále nabízíme hadice, proudnice a armatury. V našem e-shopu si můžete…

5HaasMont s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Vysokov 164, Česká Skalice Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, servisem a revizemi hasicích přístrojů či protipožárních dveří, vrat a stěn. Provádíme instalace požárních prostupů a ucpávek. Kompletní požární ochrana.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba, prodej, revize pěnových hasících přístrojů, hs v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky svému složení jsou schopny účinně hasit různé druhy požárů, včetně těch nebezpečných a obtížně dostupných. Výroba, prodej a revize pěnových hasicích přístrojů jsou tedy klíčové pro bezpečnost v oblasti Východní Čechy a měly by být prováděny pouze odborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi.