Výroba, prodej halušek – Dříteč okres Pardubice

Zabýváte se výrobou a prodejem halušek? Halušky jsou tradičním pokrmem, který si oblíbili mnozí. V lokalitě Dříteč najdete širokou nabídku chutných halušek, které potěší vaše chuťové pohárky.

1–10 firem z 55 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

V areálu je restaurace s barem, lovecký salonek, vinný sklípek, letní terasa pro svatby, rauty, firemní akce, večery s hudbou. Staročeská stodola - grilování selat. Nabízíme ubytování - pokoje, apartmány. Sport. areál, dětský koutek, jízdárna, ZOO.

Poslat poptávku 466 416 274

Zajišťujeme závodní stravování pro zaměstnance EOP, ostatních firem sídlících v areálu EOP i firem mimo areál. V nabídce denního menu naleznete 4 druhy jídel a 2 druhy polévek. K jídlu si můžete dát zeleninový salát či zákusek. Nabízíme také bohatý výběr chlazených jídel a mražených jídel.

Poslat poptávku vaho.cz 466 843 536

Nabídka celoročního ubytování v 1 až 5 lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Možnost stravování v restauraci.

Poslat poptávku penzionpluto.pardubicko.com 602 492 664

4 FRENCL s.r.o. 1 pobočka

Nabízíme široký výběr chutných a čerstvých salátů, chlebíčků, baget, obložených mís a dalších specialit. Naše výrobky jsou vyrobeny z kvalitních surovin a dodávány v moderním designu. Vyrábíme také zajímavé speciality z aspiku a další chlazená jídla.

Poslat poptávku frencl.cz 466 647 583

Nabízíme rodinnou restauraci a penzion s tradiční bavorskou kuchyní. Objednáte si stůl nebo ubytování kdykoliv a užijete si útulné pokoje s klimatizací. Navštivte nás v Sezemicích a ochutnejte naše poctivé pokrmy připravené z čerstvých surovin.

Poslat poptávku bavorskydvur.cz 602 492 700

Zajišťujeme velkoobchodní prodej potravin a nápojů pro gastronomii i maloobchod. Nabízíme alkoholické i nealkoholické nápoje, cigarety, ovoce, zeleninu, maso, mléčné výrobky, pečivo, cukrovinky, drogerii i gastro vybavení. Poskytujeme také skladování a balicí služby.

Poslat poptávku jip-potraviny.cz 702 014 406

V penzionu Hůrka v Pardubicích s kapacitou 36 lůžek najdete levné a kvalitní ubytování s cenou od 300 Kč za osobu a noc. Máme standardně vybavené dvou- až čtyřlůžkové pokoje a dva apartmány, každý se dvěma ložnicemi. Pokoje v penzionu Hůrka mají vlastní sprchu a WC, připojení na internet, TV se…

Poslat poptávku hurka.penzion.com 774 884 834

Nabídka rybích, drůbežích či zvěřinových minutek a nealkoholických i míchaných nápojů včetně čepovaného piva.

Poslat poptávku 466 262 011

Výroba, prodej halušek v lokalitě Dříteč – detailní popis

Výroba a prodej halušek přináší radost nejen milovníkům tradiční kuchyně. Halušky můžete připravovat na různorodé způsoby a nabízet je v různých variantách, které osloví každého. Kulinářské umění spočívá v kombinaci kvalitních surovin s pečlivým zpracováním, což je zárukou příjemného zážitku. V lokalitě Dříteč můžete nalézt různé dodavatele a prodejce, kteří se zaměřují na tuto lahodnou specialitu.

Vytvořte si vlastní recepty nebo se inspirujte osvědčenými variantami. Halušky lze podávat jako samostatné jídlo nebo jako přílohu k masovým pokrmům. Celý proces výroby halušek je založen na tradičních postupech, které se předávají z generace na generaci.

Neváhejte ochutnat halušky z různých regionů, protože každá oblast může nabídnout své specifické ingredience a způsoby přípravy. Halušky v lokalitě Dříteč jsou známé svou různorodostí a kvalitou, takže si jistě vyberete to pravé pro vás a vaše blízké. Vytvořte si skvělou gastronomickou zkušenost díky výrobě a prodeji těchto oblíbených specialit.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.