Výroba klopových krabic, krabiček – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na výrobu klopových krabic a krabiček. Tyto produkty jsou velmi oblíbené mezi zákazníky, protože jsou praktické a snadno skladovatelné.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Specializujeme se na kartonáž – kartonážní výrobu s kompletním servisem. Na zakázku pro vás vyrobíme i velké krabice dle vašich požadavků. Nabízíme výrobu krabic již od několika desítek kusů. Kontaktujte nás! Vyrábíme jedny z největších krabic v České republice.

Poslat poptávku kartonaz.cz 494 622 747

2 LI-FO s.r.o.

Zabýváme se distribucí materiálů pro výrobu reklamy. Nabízíme vám materiály pro digitální tisk, řezací fólie, nažehlovací fólie, car wrap, desky, řezací plotry, výstavní systémy a mnoho dalšího.

Poslat poptávku lifo.cz 493 535 071

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kartonových krabic a obalů. Nejpoužívanějšími obaly jsou krabice klopové, víkové, krabice výsekem (tvarový výsek). Obaly zhotovujeme z hladkých lepenek, mikrovlny, 3-vrstvé a 5-vrstvé lepenky. Součástí obalů jsou proklady, vestavby, mřížky, fixace. Dále…

Poslat poptávku obaly-kartonaz.cz 466 611 313

Obaly pro vaše výrobky. Vyrábíme a prodáváme klopové krabice, tvarové výseky, proložky, vnitřní vybavení krabic, euroboxy, těžká kartonáž. Nabízíme malé, střední i velké série. Další sortiment: vlnitá lepenka firmy Prowell GmbH.

Poslat poptávku solpap.cz 495 052 000

Výroba vlnité lepenky, obalů a přířezů z vlnitých lepenek. Možnost pětibarevného potisku.

Poslat poptávku nexgen.cz 491 427 966

Výroba obalů z vlnité lepenky, vnitřní vybavení krabic a prodej obalových materiálů. Jsme specialisté na fixace uvnitř krabice – fixační mřížky, proložky a separátory. Doporučíme efektivní řešení Vašich obalových potřeb s celkovou úsporou logistických nákladů. Navrhneme obal vhodný přesně pro Váš…

Poslat poptávku servisbal.cz 499 979 797

Firma je distributorem látkových umělých květin (umělé květiny vazbové a umělé květiny stonkové), dekorací, polystyrénových kruhů a aranžérských potřeb jako jsou dráty, stuhy a plastové výrobky (žardiniéry, vázy, květináče).

Poslat poptávku brijanderove.cz 461 612 212

Hradecká kartonážka s.r.o.je novým českým výrobcem přepravních a spotřebitelských obalů z vlnitých lepenek, na trhu působí od roku 2006. V jejím čele však stojí lidé mající dlouholeté zkušenosti v oboru. Firma nabízí kompletní sortiment recyklovatelných obalů z tří, pěti a sedmivrstvých lepenek.…

Poslat poptávku hradeckakartonazka.cz 466 768 580

Specializujeme se na výrobu obalů, papírových krabic, kartonových krabic a kartonů. Dále se zaměřuje na proložky, mřížky, tvarové výseky, kartonové ochranné rohy a fixační výplně.

Poslat poptávku kartonazka-dobruska.cz 777 262 498

Výroba krabic, obaly, stojánky, šanony. Flexotisk, kašírování, ofset v CMYK. Kvalitu povrchu dodáváme v laku a v laminu. Pracovní doba: PO - PÁ 6.00 - 14.00 hod.

Poslat poptávku betaz.net 469 311 316

Výroba klopových krabic, krabiček v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výroba klopových krabic a krabiček je založena na precizním zpracování materiálů a moderních technologiích, které zajišťují vysokou kvalitu výrobků. Díky tomu jsou klopové krabice a krabičky vhodné pro široké spektrum použití, například pro balení potravin, kosmetiky, léků a dalších produktů. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele klopových krabic a krabiček v oblasti Východní Čechy, určitě se neváhejte obrátit na jednu z místních firem.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.