Výroba ekologických paliv – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho firem, které se specializují na výrobu ekologických paliv. Tyto paliva jsou vyráběna z obnovitelných zdrojů a mají minimální dopad na životní prostředí.

1–10 firem z 66 nalezených Filtry

1Hartman Jiří - PILA - DŘEVOVÝROBA

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Choteč 121, Lázně Bělohrad Bezdlužná Ověřená

Výkup, prodej, pořez, pilařská výroba, impregnace, pořez kulatiny na katru a pasové pile, prodej stavebního a truhlářského řeziva, impregnace řeziva máčením, sušení řeziva, hoblování, výkup kulatiny, prodej obkladových a podlahových palubek, autodoprava.

2Pila JIRVEN s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(66)
Na Písku 871, Rtyně v Podkrkonoší
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se zpracováním dřeva a pilařskou výrobou. Vyrábíme hranoly, fošny, prkna, střešní latě, štěpky. Provádíme pořez kulatiny a hoblování. Dále se zaměřujeme na výrobu stavebního a truhlářského řeziva. Kontaktujte nás!

3BENKO s.r.o., dřevařský podnik, Kopidlno

4.2
★★★★★
★★★★★
(27)
Švermova 338, Kopidlno
Dnes už má zavřeno

BENKO s.r.o., dřevařský podnik, Kopidlno - 103 letá tradice zpracování dřeva, 80 let výroby masivních dřevěných podlah.

4Pila PODHORA s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Holohlavy, Smiřice

Dodáváme stavební řezivo, suché truhlářské řezivo, rezonanční řezivo ze smrku, balkónová a plotová prkénka atd. Nejprodávanější profily máme skladem, vazby řežeme přímo podle rozpisu na zakázku a snažíme se vyhovět přání zákazníků.

5STAVEBNÍ A TRUHLÁŘSKÉ ŘEZIVO - Růta Miloš

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Valech 90, Jaroměř Bezdlužná

Prodáváme stavební řezivo: latě, trámy, fošny, hranoly, prkna. Dodáváme truhlářské řezivo: dub, buk, borovice, smrk, modřín, javor, jasan, olše. Nabízíme palubky, podlahovky, eurohranoly, podlážky pro trubkové a HAKI lešení, OSB, QSB desky Kronospan.

6DŘEVO - CENTRUM s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Areál R.D., Králíky u Nového… Bezdlužná

Prodej a výroba palubek, podlahovek, saunové obklady, terasy, pergoly, ploty, brikety, stavební a konstrukční dřevo. Sušení a hoblování dřevěných materiálů. Dále nabízíme zahradní doplňky, umělý pískovec, nátěrové hmoty a spojovací materiály.

7John Břetislav - DŘEVOVÝROBA

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Hradišťská 204, Ostroměř Bezdlužná

Tlaková impregnace dřeva, výroba kůlů a palisád, houpaček a plotů. Nabídka květinových truhlíků, stavebního řeziva, palivového dříví.

8Kinský dal Borgo, a.s.2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(31)
Komenského 5, Chlumec nad Cidlinou

Nabídka mysliveckých revírů pro myslivecké vyžití. Zabezpečení lovu srnčí zvěře v devíti loveckých revírech a odlovu bažantů v bažantnici. Provoz zámku, možnost pořádání firemních i soukromých společenských akcí. Výroba stavebního řeziva a paletových přířezů do délky 6,5m, kulatiny a krbového dřeva…

9Lesy Janeček s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kvasiny 101, Kvasiny Bezdlužná

Na zakázku vyrábíme a montujeme konstrukce střech ze sbíjených vazníků. Firma vyrábí a prodává klasické střešní vazby a vazníky, surové dřevo a všechny sortimenty stavebního řeziva.

10Martin Mádle a spol., s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Klášterská Lhota 1, Klášterská Lhota Bezdlužná

Výrobce komerční dřevoviny. Zajištění dodávky štípaného palivového dřeva a palisád.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba ekologických paliv v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výroba ekologických paliv je velmi důležitá pro ochranu přírody a snižování emisí skleníkových plynů. Firmy v oblasti Východní Čechy se snaží vyrábět paliva co nejefektivněji a s co nejnižšími náklady. Díky tomu jsou ekologická paliva stále více dostupná pro širokou veřejnost. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele ekologických paliv v oblasti Východní Čechy, určitě si vyberte z nabídky místních firem.