Doprava šťípaného palivového dřeva – Východní Čechy

Doprava šťípaného palivového dřeva je v oblasti Východní Čechy velmi důležitá. Tento druh paliva se často využívá pro topení v rodinných domech i v průmyslových objektech.

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1J. M. Schlik, s.r.o.1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(19)
Vokšice 1, Podhradí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem palivového dřeva, palivového dříví, krbového dříví a dřeva na topení v lokalitě Jičín a Mladá Boleslav. Štípané palivové dřevo a krbové dřevo dovezeme až k vám domů.

2Hartman Jiří - PILA - DŘEVOVÝROBA

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Choteč 121, Lázně Bělohrad Bezdlužná Ověřená

Výkup, prodej, pořez, pilařská výroba, impregnace, pořez kulatiny na katru a pasové pile, prodej stavebního a truhlářského řeziva, impregnace řeziva máčením, sušení řeziva, hoblování, výkup kulatiny, prodej obkladových a podlahových palubek, autodoprava.

3Lukas trade s.r.o.

Slovany 3051, Dvůr Králové nad…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Ekologická likvidace autovraků a nákladních vozidel. Výkup železa, barevných kovů, demontáž strojních zařízení a kovových konstrukcí, odvoz autovraků, kovového odpadu, přistavení kontejnerů.

4ZENA-PALIVA, spol. s r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Táboritská 1466, Hořice Bezdlužná

Prodáváme suché uhlí hnědé, černé, koks, brikety uhelné, dřevěné. Úklid pásem v ceně zboží. Nabízíme palivové dřevo, propanbutanové bomby. Dále provozujeme velkoobchod ovoce a zeleniny, kovošrot, ekologickou likvidaci vzozidel, autovrakoviště a nákladní dopravu.

5RALEDO s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(111)
J. K. Tyla 1584/10a, Moravská Třebová Bezdlužná

Prodej zahradní a lesní techniky, náhradních dílů pro automobily. Hlavním zaměřením je prodej nářadí, zahradní technika, lesní technika, motorové pily, sekačky a doprava a výkup dřeva. Další oblastí našeho působení je doprava a výkup dřeva, autodoprava a nabízíme také palivové dřevo. Dodáváme…

6Optima Lanškroun s.r.o.

Prodej stavebního řeziva a kompletních střešních vazeb. Provádění těžebních prací.

7N + N spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Medkovy kopce 27, Hlinsko
Dnes už má zavřeno

Vznik firmy N + N je datován rokem 1993. V prvopočátcích byla předmětem obchodování lesní činnost zahrnující výkup dřeva, těžební a pěstební práce.

8Agrochem a.s. Lanškroun

3.9
★★★★★
★★★★★
(6)
Dvořákova 87/III, Lanškroun Bezdlužná

Výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata, provoz nákladní autodopravy. Agrochem a. s. Lanškroun je pokračovatelem bývalého společného podniku pro specializované služby v zemědělství ACHP Lanškroun. Mimo služby pro zemědělství zajišťuje naše firma i další činnosti: výrobu krmných směsí pro…

9Langer Martin - Uhelné sklady

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
ul. Vraclavská …, Vysoké Mýto Bezdlužná

Zabýváme se prodejem pevných paliv, zejména uhlí a palivového dříví. V našem sortimentu najdete především hnědé bílinské uhlí, německé brikety, černé uhlí a koks. Vedle prodeje pevných paliv nabízíme také prodej písků, kačírků, štěrků atd.

10Palivové dřevo Pavel Lukavský

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kvasiny 30, Kvasiny
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Výroba a prodej štípaného palivového krbového dřeva. Nabízíme buk, dub, jasan, javor, břízu či habr, smrk, borovice, jedle, modříny a olše.


Firmy v dalších lokalitách


Doprava šťípaného palivového dřeva v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky svému nízkému obsahu vlhkosti a vysokému výhřevnosti je šťípané palivové dřevo velmi efektivní a ekonomické. Pro dopravu tohoto paliva je nutné mít k dispozici vhodné vozidlo a zkušeného řidiče, kteří zajistí rychlé a spolehlivé doručení. V oblasti Východní Čechy je mnoho společností, které se specializují na dopravu šťípaného palivového dřeva a nabízejí své služby za konkurenceschopné ceny. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro dopravu šťípaného palivového dřeva v oblasti Východní Čechy, určitě si vyberte z nabídky zkušených dopravců.