Velkoobchod s palivovým dřevem – Východní Čechy

Velkoobchod s palivovým dřevem v oblasti Východní Čechy je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a cenově dostupné palivo pro své domácnosti nebo podnikání. Tento velkoobchod nabízí širokou škálu palivového dřeva, včetně bukového, dubového, smrkového a borovicového dřeva, které splňuje…

1–10 firem z 45 nalezených Filtry

1ORLIMEX CZ, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Osík 50, Osík
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Naše společnost je přímým dovozcem a distributorem deskových materiálů. V naší nabídce naleznete březové překližky, překližky z jehličnanů, topolové překližky, desky OSB 3, Durélis, dřevotřísky, Sololit a další.

2AGRICO, s.r.o. - zemědělská a zahradní technika

4.4
★★★★★
★★★★★
(50)
Čapkova 802, Týniště nad Orlicí Bezdlužná

Naší nabídkou je zemědělská, zahradní a komunální technika značek Zetor, Case, Merlo, Kverneland Group, Agrostroj Pelhřimov, Grammer, Barum, Honda, Karsit, Dolmar a Werco. Dále nabízíme náhradní díly a profesionální servis, maloobchod i velkoobchod.

3ČEKY - STROJE A NÁŘADÍ

4.6
★★★★★
★★★★★
(56)
Běloveská 168, Náchod Bezdlužná

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem nářadí, strojů a železářského zboží včetně servisu a rozvozu zboží. Vše pro dům, stavbu, zahradu.

4BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s. ( pobočka Dvůr Králové nad Labem )56 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(42)
Krkonošská 2912, Dvůr Králové nad… Bezdlužná

Zabýváme se výrobou, vývojem, maloobchodním a velkoobchodním prodejem barev, laků, ředidel, technických kapalin a pryskyřic. Vyrábíme a prodáváme barvy a laky na kov, dřevo, beton, vnitřní a fasádní omítky, lazury, podlahy, báze k tónování.

5VERMAX s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vážní 494, Hradec Králové Bezdlužná

Velkoobchod barev. Finské nátěrové hmoty Tikkurila. Tónování průmyslových barev. Poradenská činnost, servis.

6VESKO Jičín spol. s r.o.7 poboček

Naše společnost je velkoobchodním dodavatelem širokého sortimentu zboží s dlouholetou tradicí. Pokud nemáte přístupové jméno pro přihlášení do systému, získáte pouze základní přehledové informace o našem sortimentu. Staňte se naším registrovaným obchodním partnerem po vyplnění registračního…

7ZENA-PALIVA, spol. s r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Táboritská 1466, Hořice Bezdlužná

Prodáváme suché uhlí hnědé, černé, koks, brikety uhelné, dřevěné. Úklid pásem v ceně zboží. Nabízíme palivové dřevo, propanbutanové bomby. Dále provozujeme velkoobchod ovoce a zeleniny, kovošrot, ekologickou likvidaci vzozidel, autovrakoviště a nákladní dopravu.

8JAF HOLZ spol. s r.o.5 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Semanínská 2097, Česká Třebová Bezdlužná

Nabízíme velkoplošný materiál pro Vaši stavbu: konstrukční hranoly KVH, lepené hranoly BSH, OSB desky, překližky, laťovky, MDF desky, Betonyp, cementotřískové desky, sádrovláknité desky Fermacell, stavební řezivo a hranoly. Dále dodáváme dřevěné desky, dřevotřískové desky, sušené řezivo, dýhy,…

9Novotný Antonín - Jehličnaté a listnaté řezivo

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Hradecká 131, Vysoké Mýto Bezdlužná

Firma Novotný Antonín se zabývá výrobou a prodejem dřeva. Nabízíme truhlářské sušené řezivo. Dodáváme suché fošny, prkna. Smrk, borovice, modřín, dub, buk, jasan, javor, olše, bříza. Dřevo sušíme ve vlastních sušárnách.

10TECHCENTRUM s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(69)
Moravská 40, Česká Třebová 2
Dnes už má zavřeno

Velkoobchod brusiva nabízí brusné, řezací a lešticí nástroje jako jsou řezací a brusné kotouče, diamantové orovnávače, technické frézy, diamantové kotouče a orovnávače, brusné papíry, látkové a filcové kotouče. Nabízíme brusky a vrtačky značky Opti.


Firmy v dalších lokalitách


Velkoobchod s palivovým dřevem v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky svému strategickému umístění v oblasti Východní Čechy, je tento velkoobchod ideálním partnerem pro všechny, kteří hledají spolehlivého dodavatele palivového dřeva. S rychlým a efektivním dodáním paliva přímo na místo určení, je tento velkoobchod skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí ušetřit čas a peníze.

Kromě toho, velkoobchod s palivovým dřevem v oblasti Východní Čechy nabízí také širokou škálu dalších služeb, jako je například poradenství ohledně výběru správného paliva pro vaše potřeby, a také možnost objednání paliva online. S tímto velkoobchodem můžete být jisti, že získáte nejlepší kvalitu paliva za nejlepší cenu.