Výroba dřevěných krabic, krabiček – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na výrobu dřevěných krabic a krabiček. Tyto produkty jsou velmi žádané v různých odvětvích průmyslu, jako je například potravinářský, farmaceutický či kosmetický průmysl.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1DŘEVOOBAL JARÝ A HUDOUSEK s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Boženy Němcové 19, Moravská Třebová Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou obalů a jejich dodávkami. Dodáme vám komplexní balení, transportní obaly a ochranné obaly a fólie pro lodní, leteckou, železniční i kamionovou přepravu. Naše obaly ochrání vaše výrobky při přepravě i skladování. Kontaktujte nás! Výrobou obalů se zabýváme již od roku 1991.

2OMNIPACK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hradecká 315, Jaroměř
Dnes už má zavřeno

Firma OMNIPACK s.r.o. vyrábí a prodává plastové technologie a materiály.Specializuje se na kovové, kartonové a dřevěné obaly na zakázku. Zabývá se především vývojem, konstrukcí a kvalitou. Zaměřuje se na standardní obalové materiály a kombinované díly a obaly.

3Dřevo complet, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(24)
Dřevařská 476, Hradec Králové

Hlavní činností firmy Dřevo complet s.r.o. je výroba dřevěných obalů a speciálních obalů, beden, transportních podlah a palet. Vyrábíme obaly jak celodřevěné, tak i z deskových materiálů. Obaly jsou využívány pro kamionovou, lodní i leteckou přepravu. Konečnými příjemci našich obalů jsou zákazníci…

4SERVISBAL OBALY s.r.o.- kartonové obaly2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(91)
Na Poříčí 661, Dobruška Bezdlužná

Výroba obalů z vlnité lepenky, vnitřní vybavení krabic a prodej obalových materiálů. Jsme specialisté na fixace uvnitř krabice – fixační mřížky, proložky a separátory. Doporučíme efektivní řešení Vašich obalových potřeb s celkovou úsporou logistických nákladů. Navrhneme obal vhodný přesně pro Váš…

5UNIPAP a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(135)
Býšť 210, Býšť Bezdlužná

Průmyslové obaly. Vyrábíme kartonáž z vlnitých lepenek 3,5,7 vrstvých dle FEFCO, krabice, obaly přepravní, skupinové, kombinované; plastové obaly (tvarové vložky, fixace, fólie, sáčky), dřevěné obaly (palety, boxy). Jsme certifikováni dle ISO.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba dřevěných krabic, krabiček v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Dřevěné krabice a krabičky jsou velmi praktické a esteticky působí velmi příjemně. Výroba těchto produktů je založena na precizním zpracování dřeva a použití moderních technologií. Díky tomu jsou krabice a krabičky od firem v oblasti Východní Čechy velmi kvalitní a odolné. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele dřevěných krabic a krabiček, určitě se podívejte na nabídku firem v této oblasti.