Vypracování bezpečnostního auditu – Východní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1MAREKO s.r.o.

Chotěvice 276, Trutnov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

MAREKO s.r.o., se sídlem Chotěvice 276, 543 76, Trutnov, v okrese Trutnov a v kraji Královehradecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 42189, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

2I & C Energo a.s. (pobočka Trutnov)22 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(14)
Kladská 466, Trutnov Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti systémů kontroly a řízení, elektro, průmyslových informačních systémů a navrhovaných inženýrských řešení.

3Zapletal Radek, Mgr.

Poskytujeme celkové bezpečnostní poradenství (např. bezpečnostní audit organizace), pomoc při zavedení systému řízení jakosti dle ISO 9001 a interních auditech, vypracování komplexního personálního systému a veškeré personální poradenví. Školení PO, BOZP, ISO 9001 u organizací poskytujících služby.

4Lát Miloslav

Architektonické a inženýrské činnosti, související technické poradenství. Činnosti v oblasti protipožární ochrany. Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Vypracování bezpečnostního auditu v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Vypracování bezpečnostního auditu najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.