Výměna domovních dveří, zárubní v paneláku – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se stává výměna domovních dveří a zárubní v paneláku stále častějším řešením. Nové dveře nejen zlepší bezpečnost bydlení, ale také zvýší estetickou hodnotu bytu.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1PB elektro, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Bieblova 782/7, Hradec Králové Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní elektrikářské služby. Zaměřujeme se zejména na montáže a opravy elektrických zařízení. Vytváříme úplnou elektroinstalaci domů a bytů. Provádíme výchozí i opakované elektrorevize a řadu dalších služeb. Kontaktujte nás.

2BTJ - Chadima Bedřich

Borová 337, Borová Bezdlužná Ověřená

Dodáváme a montujeme dřevěná EUROokna TTK, plastová okna, žaluzie a parapety. Provádíme výměny oken včetně zednických prací.

3AJKO CZ s.r.o. - Plastová okna Náchod1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Vysokov 48, Náchod Bezdlužná

Plastová okna, dveře, zimní zahrady - vyrábíme, prodáváme. Montujeme doplňky oken, rolety, žaluzie, parapety, sítě, mikroventilace. Zajistíme stavební práce a likvidace oken. Garážová a průmyslová vrata Hörmann. Poradenství a cenové návrhy. Hliníkové systémy Rolux. Hliníkové plotové systémy.

4Kobla, spol. s r.o. (pobočka Hradec Králové)4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Haškova, Hradec Králové

Výroba plastových oken a dveří, hliníkových výplní a fasád. Dále nabídka výměny oken v panelových domech. Držitel certifikátu jakosti ISO 9001.

5STAVO plast s.r.o. HK

Výroba, prodej a montáž plastových oken a dveří z profilu REHAU. Jsme držitel certifikátu ČSN ISO 9001.2001. Zaměření, konzultace a zpracování cenové nabídky zdarma. Demontáž stávajících oken včetně likvidace a začištění.

6Truhlářství ZIMA s.r.o.

Ústecká 322, Potštejn
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Společnost Truhlářství ZIMA s.r.o. patří k významným výrobcům dřevěných střešních oken a eurooken v České republice. Dlouholetá tradice výroby za použití nejmodernějších technologií je zárukou vysoké kvality našich výrobků. Od počátku výroby je součástí našich služeb i odborná montáž oken, záruční…

7BKB - Křesťan s.r.o.

Dovoz a prodej okapových, kanalizačních, hromosvodních a zatravňovacích systémů, okenních a dveřních profilů a vnitřních a vnějších obkladů. Žaluzie, rolety, plastové plotové latě, střešní a stěnové desky.

8KRÁLÍČEK INTERIÉRY s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Ekologická 10, Rychnov nad Kněžnou Bezdlužná

Dodáváme a montujeme plastová, dřevěná a hliníková okna a plastové dveře. Nabízíme garážová vrata standardní, sekční a roletová, sítě proti hmyzu, venkovní i vnitřní horizontální žaluzie, rolety, markýzy, vnitřní i vnější parapety. Autodoprava - vnitrostátní i mezinárodní do 24 tun.

9STROJON spol. s r.o.

Výroba tlakových nádob, výměníků tepla a plynových filtrů pro chemický a petrochemický průmysl.

10Gerappa spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolská 33, Ústí nad Orlicí Bezdlužná

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost, pracující se špičkovou technologií a vstupními materiály na prvotřídní úrovni. Hlavním programem je výroba a následný prodej plastových, hliníkových a dřevěných výplní stavebních otvorů (okna, dveře, výlohy, garážová vrata atd.), doplněných veškerým…


Firmy v dalších lokalitách


Výměna domovních dveří, zárubní v paneláku v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výměna dveří a zárubní je však náročná práce, kterou by měli provádět pouze zkušení odborníci. Proto je důležité najít spolehlivou firmu, která má v této oblasti zkušenosti a nabízí kvalitní materiály. Výměna dveří a zárubní v paneláku je investicí do budoucnosti, která se vám může vrátit v podobě nižších nákladů na vytápění a zvýšení hodnoty bytu.