Obložení dveří – Východní Čechy

Obložení dveří je důležitou součástí každého interiéru. V oblasti Východní Čechy je mnoho možností, jak si vybrat to správné obložení dveří pro váš domov.

1–10 firem z 54 nalezených Filtry

1MONTKOV, spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Vyšehněvice 10, Lázně Bohdaneč
Otevřeno do 14:00
Ověřená

Zabýváme se zámečnickou kovovýrobou. Vyrábíme kompletní ucelený sortiment ocelových zárubní. Dále se zabýváme výrobou kovových dveří pro vnitřní i venkovní použití a celokovových ocelových vrat. Součástí naší nabídky jsou lehké ocelové poklopy, ocelová okna, bezpečnostní dveře a řada…

2Stanislav Janda - KS DVEŘE1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Náměstí Svobody 26, Železnice Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem dveří i odbornými montážemi dveří. V našem sortimentu naleznete interiérové dveře, venkovní dveře i bezpečnostní dveře. Zaměření, poradenství a cenové nabídky provádíme zdarma.

3Oplištil Zbyněk - Truhlářství - Dřevohliníková okna

Vyhnánov 32, Včelákov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Zakázková výroba eurooken, dveří, schodů, špaletových oken, dřevěných oken, zábradlí ke schodům, schody. Vrata a brány, repliky historických oken, nábytek. Nově dřevohliníková okna, oblouková okna.

4Svoboda Pavel - nábytek, žaluzie, doplňky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Voletice 13, Luže Bezdlužná

Truhlářství. Vyrábíme kuchyně včetně prodeje a montáže kuchyňských elektrospotřebičů. Vestavěné skříně. Montujeme žaluzie, těsnění do oken, obložky dveří.

5Tománek Josef - DŘEVONA LOVČICE

Zabýváme se zakázkovou výrobou dveří, oken, kuchyní, vestavěných skříní, stolů, kancelářského a ostatního nábytku, dřevěných vrat, plotů, dřevěného obložení a schodišť v moderním i stylovém designu.

6Ženka Petr - MP design

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vrchlického 227, Týniště nad Orlicí
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Hlavním zaměřením je výroba vestavěných skříní a kuchyní vyrobených na zakázku. Dále zajištujeme dodávky schodišťových systémů, interiérových dveří Prüm a sedacích souprav Jech. Terasy z WPC.

7Šeminský Ivan - Uni design

Prodej a montáž podlahových krytin. Plovoucí podlahy laminatové, dřevěné, korkové, koberce bytové, zátěžové, pvc. Interiérové dveře a obložkové zárubně, obklady - dlažby od španělského výrobce. Renovace schodišť: koberec, pvc, dřevo, laminát.

9HAPex s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(68)
Nám. E. F. Buriana…, Hradec Králové Bezdlužná

Firma je zaměřena na prodej eurohranolů v různých dřevinách.

10DLAKO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pouchobrady 3, Chrudim - Sobětuchy
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Historie firmy Dlako s.r.o se váže ke spolupráci dvou soukromých podnikatelů p. Petra Korečka a p. Františka Dlaska. Spojením jejich činností vznikla firma Dlako s.r.o působící převážne ve stavebnictví. Nově vznikající firma především navazuje na původní činnost a to jak montážemi suchých staveb,…


Firmy v dalších lokalitách


Obložení dveří v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Můžete si vybrat z různých materiálů, jako jsou dřevo, kov nebo sklo. Každý materiál má své vlastní výhody a nevýhody, a proto je důležité zvážit, co je pro vás nejlepší. Pokud hledáte moderní a elegantní vzhled, může být sklo tou správnou volbou. Pokud preferujete tradiční a rustikální styl, může být dřevo tou správnou volbou. Bez ohledu na to, jaké obložení dveří si vyberete, je důležité zajistit, aby bylo kvalitní a odolné. To vám zajistí, že vaše dveře budou vypadat dobře a budou sloužit po mnoho let. V oblasti Východní Čechy najdete mnoho odborníků na obložení dveří, kteří vám mohou pomoci s výběrem toho správného materiálu a instalací.