Veterinární pohotovost – Východní Čechy

Veterinární pohotovost v oblasti Východní Čechy je nezbytnou službou pro všechny majitele domácích mazlíčků. Tato služba je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby zajistila rychlou a efektivní lékařskou péči pro vaše zvířecí přátele v případě nouze.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Vlastimil Čermák MVDr.

Sladkovského 111, Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Soukromá veterinární ordinace MVDr. Vlastimila Čermáka se nachází přímo v centru města Jičína v Nerudově ulici č.p. 47. Ordinace je zde, aby poskytovala veškerou zdravotní péči vašim domácím zvířatům - psům, kočkám, ale i drobným savcům, ptákům a plazům. Poskytujeme vakcinace, základní klinická…

2Smíšek Pavel, MVDr. - Veterinární ambulance1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Jižní 1991, Hořice
Dnes už má zavřeno

Veterinární ambulance pro malá zvířata. Vakcinace a preventivní prohlídky, interna, chirurgie, rentgen, sono, čipování a výdej pasů, prodej klinických diet a krmiv. Ambulantní laboratoř pro běžná vyšetření. Výjezd a pohotovost telefonicky.

3VETERINÁRNÍ ORDINACE - ZVONÍČEK JOSEF MVDr.

MVDr. Zvoníček Josef - všeobecná veterinární medicína psů a koček. Ordinaci mám v obci Holovousy v králévehradeckém kraji.

4Cholmatova Hana, MVDr. - NOVAVET

4.7
★★★★★
★★★★★
(156)
Moravská 890, Nová Paka Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace a pohotovosti pro malá i velká zvířata. Čipování včetně pasu a registrace. Prodej krmiv, diet a chovatelských potřeb.

5AlaVET veterinární ordinace Zbuzany

4.9
★★★★★
★★★★★
(200)
Zbuzany 555, Rychnov nad Kněžnou Bezdlužná

Veterinární ordinace Zbuzany - Rychnov nad Kněžnou nabízí komplexní veterinární služby, které zahrnují preventivní, diagnostickou a odbornou léčebnou péči o domácí zvířata všech velikostí.

6Veterinář Šedivý Jaroslav, MVDr.1 pobočka

Veterinární lékař pro velká a malá zvířata. Možnost výjezdů k pacientům. Vakcinace králíků. Nepřetržitá pohotovost.

7Falta Petr, MVDr. - FANA

Všeobecná veterinární medicína psů a koček. Specializace na chirurgii, internu, gynekologi, ortopedii a traumatologii.

8Veterina - Minařík Richard, MVDr.

Barákova 194, Kostelec nad Orlicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Minařík Richard, MVDr. - veterinární ordinace s pohotovostní službou na telefonu. Veškeré veterinární služby.

9MVDr. Šticha Slavomír

Všeobecná veterinární medicína psů a koček, interna, chirurugie, stomatologie, RTG, neurologie. Dále vydávání europasů či očipování vašich mazlíčků.

10Veterinář, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(374)
Spojovací 571, Trutnov

Poskytujeme kompletní veterinární péči. Veterinární klinika.


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární pohotovost v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Veterinární pohotovost v oblasti Východní Čechy je vybavena moderním vybavením a kvalifikovanými veterinárními lékaři, kteří jsou připraveni poskytnout nejlepší péči pro vaše zvířecí přátele. Tato služba zahrnuje diagnostiku, léčbu a prevenci různých zdravotních problémů u zvířat, včetně akutních stavů, jako jsou zranění, otravy, infekce a další.

Veterinární pohotovost v oblasti Východní Čechy je také schopna poskytnout poradenství a podporu majitelům zvířat v oblasti výživy, chovu a dalších aspektů péče o zvířata. Tato služba je založena na individuálním přístupu k zvířatům a jejich majitelům, aby se zajistilo, že každé zvíře dostane nejlepší péči a pozornost.

Pokud hledáte veterinární pohotovost v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat tuto službu a získat nejlepší péči pro vaše zvířecí přátele. Tato služba je k dispozici pro všechny majitele zvířat v oblasti Východní Čechy a okolí, aby zajistila, že vaše zvířata budou v bezpečí a zdraví za všech okolností.