Veterinární pohotovost – Východní Čechy

Veterinární pohotovost v oblasti Východní Čechy je nezbytnou službou pro všechny majitele domácích mazlíčků. Tato služba je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby zajistila rychlou a efektivní lékařskou péči pro vaše zvířecí přátele v případě nouze.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1DAKTARIVET s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Roosveltova 455, Dvůr Králové nad…
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Jsme veterinární ordinace pro psy, kočky, drobné savce, ptáky, plazy a malá hospodářská zvířata. Poskytujeme preventivní a léčebnou veterinární péči včetně chirurgických zákroků. Navštivte naši veterinu nebo využijte mobilní veterinární službu. Těší se na vás tým veterinárních lékařů.

2Vlastimil Čermák MVDr.

Sladkovského 111, Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Soukromá veterinární ordinace MVDr. Vlastimila Čermáka se nachází přímo v centru města Jičína v Nerudově ulici č.p. 47. Ordinace je zde, aby poskytovala veškerou zdravotní péči vašim domácím zvířatům - psům, kočkám, ale i drobným savcům, ptákům a plazům. Poskytujeme vakcinace, základní klinická…

3Smíšek Pavel, MVDr. - Veterinární ambulance1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Jižní 1991, Hořice
Dnes už má zavřeno

Veterinární ambulance pro malá zvířata. Vakcinace a preventivní prohlídky, interna, chirurgie, rentgen, sono, čipování a výdej pasů, prodej klinických diet a krmiv. Ambulantní laboratoř pro běžná vyšetření. Výjezd a pohotovost telefonicky.

4VETERINÁRNÍ ORDINACE - ZVONÍČEK JOSEF MVDr.

MVDr. Zvoníček Josef - všeobecná veterinární medicína psů a koček. Ordinaci mám v obci Holovousy v králévehradeckém kraji.

5Cholmatova Hana, MVDr. - NOVAVET

4.7
★★★★★
★★★★★
(167)
Moravská 890, Nová Paka Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace a pohotovosti pro malá i velká zvířata. Čipování včetně pasu a registrace. Prodej krmiv, diet a chovatelských potřeb.

6AlaVET veterinární ordinace Zbuzany

4.9
★★★★★
★★★★★
(200)
Zbuzany 555, Rychnov nad Kněžnou Bezdlužná

Veterinární ordinace Zbuzany - Rychnov nad Kněžnou nabízí komplexní veterinární služby, které zahrnují preventivní, diagnostickou a odbornou léčebnou péči o domácí zvířata všech velikostí.

7Veterinář Šedivý Jaroslav, MVDr.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hradební 731, Opočno Bezdlužná

Veterinární lékař pro velká a malá zvířata. Možnost výjezdů k pacientům. Vakcinace králíků. Nepřetržitá pohotovost.

8Veterina - Minařík Richard, MVDr.

Barákova 194, Kostelec nad Orlicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Minařík Richard, MVDr. - veterinární ordinace s pohotovostní službou na telefonu. Veškeré veterinární služby.

9Veterinář, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(374)
Spojovací 571, Trutnov

Poskytujeme kompletní veterinární péči. Veterinární klinika.

10MVDr. Vojtěch Švarc - veterinární služba

Veterinární ordinace. Ošetření zvířete na základě telefonické domluvy.


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární pohotovost v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Veterinární pohotovost v oblasti Východní Čechy je vybavena moderním vybavením a kvalifikovanými veterinárními lékaři, kteří jsou připraveni poskytnout nejlepší péči pro vaše zvířecí přátele. Tato služba zahrnuje diagnostiku, léčbu a prevenci různých zdravotních problémů u zvířat, včetně akutních stavů, jako jsou zranění, otravy, infekce a další.

Veterinární pohotovost v oblasti Východní Čechy je také schopna poskytnout poradenství a podporu majitelům zvířat v oblasti výživy, chovu a dalších aspektů péče o zvířata. Tato služba je založena na individuálním přístupu k zvířatům a jejich majitelům, aby se zajistilo, že každé zvíře dostane nejlepší péči a pozornost.

Pokud hledáte veterinární pohotovost v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat tuto službu a získat nejlepší péči pro vaše zvířecí přátele. Tato služba je k dispozici pro všechny majitele zvířat v oblasti Východní Čechy a okolí, aby zajistila, že vaše zvířata budou v bezpečí a zdraví za všech okolností.