Léčba zvířat – Východní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1MVDr. Hana Lagínová - Veterinární ambulance

4.8
★★★★★
★★★★★
(85)
Čs. armády 218, Chrudim
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Naše veterinární ordinace poskytuje kompletní veterinární služby pro malá zvířata. Věnujeme se všeobecné preventivní péči, chirurgii, ortopedii, stomatologii, onkologii, cytologii, sonografii a dalším úkonům. Součástí diagnostiky jsou správně nastavená veterinární léčiva pro zvířata.…

2Veterina Polička1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Husova 77, Polička
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Naše veterina nabízí vysoce odbornou veterinární péči, která je dostupná všem. Pracujeme s moderními přístroji v příjemně a funkčně zařízených prostorách ambulance, operačního sálu a hospitalizace. K dispozici máme rovněž plně vybavenou laboratoř. Zabýváme se prodejem krmiv. Kontakty a…

3Konášová Vladislava, MVDr.

Říční 90, Chlumec nad Cidlinou
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace nabízí našim klientům a pacientům moderně vybavenou ordinaci s nezbytným přístrojovým a laboratorním vybavením, individuální přístup s více než třicetiletou praxí. Samozřejmostí jsou bezplatné telefonní konzultace, aplikace nejnovějších léčebných postupů a průběžná modernizace…

4Veterinární ordinace - Kouřilová Eva MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(77)
Příční 351, Jevíčko
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci zaměřenou na léčbu a preventivní péči pro malá zvířata, převážně psy, kočky, drobné hlodavce a jiné domácí mazlíčky.

5MVDr. Jana Kubínová - veterinář

4.9
★★★★★
★★★★★
(92)
Třebovská 431, Jevíčko
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace nabízející komplexní péči v prevenci a léčbě nemocí psů, koček a drobných zvířat. Důraz je kladen na celostní přístup, pečlivou diagnostiku a podrobnou konzultaci s majiteli. Jsme Vám k dispozici během ordinačních hodin (viz www.kubinova-veterina.cz), mimo ordinační hodiny…

6VETERINÁRNÍ ORDINACE - MVDr. Valášek, MVDr. Plecháček

3.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Jiřího Potůčka 259, Pardubice - Trnová
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace v Pardubicích - Polabinách. Zaměřujeme se na léčbu a prevenci onemocnění malých zvířat - psi, kočky, fretky, drobní hlodavci a exotické ptactvo. Provádíme očkování, léčbu infekčních i neinfekčních onemocnění, odstraňování zubního kamene ultrazvukem, chirurgické zákroky.

7VETERINÁRNÍ KLINIKA CHRUDIM

4.4
★★★★★
★★★★★
(62)
Na Valech 20, Chrudim
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Pracoviště pro malá zvířata psy, kočky a exotická zvířata. Provádíme prevenci i léčbu běžných nemocí, chirurgii, ortopedii, RTG a stomatologii.

9MVDR. ALEŠ RENÁT - Veterinární ordinace

5.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Jedlová 241, Jedlová
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zajištění veterinární péče včetně pohotovostní služby v preventivních a medicínských úkonech při léčbě zvířat. Malá zvířata ošetřujeme denně v odpoledních hodinách od 15.00-17.00 hod. Mimo ordinační dobu po individuální domluvě.

10VETERINÁRNÍ STŘEDISKO JAROMĚŘ

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Husova 141, Jaroměř
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Objednané zákroky mimo ordinační hodiny. Veterinární ambulance zaměřená na prevenci, diagnostiku a léčbu nemocí malých zvířat. Očkování, čipování, vystavení europasů, chirurgické zákroky, rtg a sono vyšetření. Odběry a vyšetření krve, moči, dermatologické a mikroskopické vyšetření.


Firmy v dalších lokalitách


Léčba zvířat v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Léčba zvířat najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Východní Čechy.